Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Zdraví

Vydejte se na cestu za spokojenějším já

Toužíte po dokonalém poprsí, mladším obličeji nebo štíhlejším pase? Zkuste své štěstí v letošním 8. ročníku soutěže o plastickou operaci zdarma.

Promotion | 4. 03. 2016

Už 7 let vám klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie MEDICOM Clinic pravidelně přináší příběhy deseti žen a mužů, kterým plní jejch sny o krásnějším těle a znovunabytém sebevědomí. Celý projekt, který nese název „Krásnější díky plastice“, spočívá v tom, že po jeho vyhlášení posílají zájemci na kliniku své fotografie a životní příběhy s důvody, proč by měli právě oni získat operaci zdarma. Odborná porota složená z lékařů a vedení kliniky pak vybírá desítku těch, kteří operaci podstoupí. Na jejich příběhy se letos můžete těšit v Marianne.

Nejčastějšími zákroky jsou operace prsou, břicha, odsátí tuku a omlazení obličeje. Klinika se ale snaží zařadit i novinky nebo kombinovat plastickou operaci s dermatologickým ošetřením, které jako jedna z mála umožňuje. Letos se podařilo zařadit i nový druh faceliftu, který se provádí v lokální anestezii, což je na této operaci unikátní. Rekonvalescence je mnohem rychlejší než u klasického faceliftu, navíc po zákroku klientky nemusí nosit obvazy a mohou jít po operaci domů.

SOUTĚŽTE I VY

Toužíte po dokonalém poprsí, mladším obličeji nebo štíhlejším pase? Zkuste své štěstí v letošním 8. ročníku soutěže o plastickou operaci zdarma. Třeba právě vy, budete letos jedna z 10 šťastných výherkyň. Využijte šanci svěřit se do rukou těch nejlepších plastických chirurgů a získejte s jejich pomocí zpět své sebevědomí. Zapojit do soutěže se můžete na webové stránce www.krasnejsidikyplastice.cz nebo pro více informací volejte 606 306 533.