Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

4 tipy na líčení, které můžete vyzkoušet na party

V následujících týdnech bude největší otázkou, co si obléct na vánoční večírek nebo na silvestrovskou party. A nejenom, že budeme přemýšlet, jaký outfit zvolit, ale také jakým zajímavým líčením ho doplnit. Obvykle se stejně nakonec rozhodneme pro klasické kouřové líčení a jednoduše navlněné vlasy, to je totiž tradiční sázka na jistotu. Co kdybyste ale tento rok vyzkoušela něco nového? Přinášíme vám čtyři tipy na netradiční party líčení.

Eliška Vrbová | 6. 12. 2016

 

Třpytivé rty

1020 14

 

Kdy jindy vyzkoušet třpytivé rty než na Vánoce? Pokud se vám zrovna nedostane do rukou sada pro tenhle typ líčení od Pat McGrath, která byla hitem u Versaceho na jeho přehlídkách pro podzim a zimu 2016, můžete zkusit jednodušší alternativu. Na čerstvě nanesenou rtěnku aplikujte třeba vatovou tyčinkou třpytky určené pro oční make-up. Zbytek líčení nechce v jednoduchém stylu, aby vaše rty skutečně vynikly a zářily.
 
Inspirace & nákupy 
 

 
Kouřové stíny jinak

1020 copy copy copy

Vyhněte se letos nudné klasické černé a místo toho zkuste smyslné červené odstíny. Pomůže vám v tom třeba dvojice očních stínů Indes Galante od NARS z kolekce Sarah Moon. S nimi můžete vytvořit kontrast burgundy odstínu se třpytivou šedou. Stíny pořídíte za 34 euro na narscosmetics.eu.
 
Inspirace a nákupy

 
Když ne třpytivé rty, tak alespoň třpytivé oči

1020 1 copy copy

Třpytky jsou v současné sezóně celkově obrovským trendem. Takže když už byste je nechtěla nosit na rtech, můžete si je dát k očím a zkombinovat je s mírně rozmazanými černými linkami, s čímž přišel Burberry na své přehlídce pro podzim a zimu 2016. Dosáhnete tím tak trochu rock’n’rollového efektu.
 
Inspirace & nákupy 

 
Metalické nehty

1020 2 copy copy copyPro své nehty zvolte nějakou nápadnou, nepřehlédnutelnou, ale zároveň vkusnou barvu. Budete pak moct své nehty obdivovat pokaždé, co se budete chtít na večírku napít vašeho drinku. Opravdovým trendem jsou teď metalické odstíny, které dodají vaší manikúře tu správnou sváteční náladu. Dosáhnete toho třeba s lakem Le Vernis od Chanelu v odstínu Liquid Mirror. Metalické laky ale teď seženete jednoduše kdekoliv.

Inspirace & nákupy

Související články