Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Jak dopadlo testování nového omlazujícího krému od Lancôme?

Francouzská značka Lancôme představila v září nový produkt z luxusní řady Visionnaire – omlazující krém Visionnaire Advanced Multi-Correcting pro redukci vrásek a hydrataci pleti. Vybrali jsme třicet čtenářek Marianne.cz, které tuto novinku otestovaly. A jak testování dopadlo?

Eliška Vrbová | 6. 10. 2016

Čtenářky Marianne.cz testovaly krém Visionnaire Advanced Multi-Correcting určený pro všechny ženy, které by chtěly zůstat takové, jaké jsou, a netrápit se přirozenými změnami, jako je stárnutí pleti. První vrásky jsou u žen všeobecně vnímány jako něco negativního, co je potřeba důkladně zakrýt make-upem nebo velkými brýlemi, proto Lancôme přišel právě s tímto omlazujícím krémem redukujícím vrásky. Kromě regeneračních omlazujících účinků, zajištění svěžesti a pevnosti pokožky a zredukování nežádoucích vrásek, je voňavý krém Visionnaire Advanced Multi-Correcting vhodný také jako ideální podklad pod další produkty od Lancôme z řad dekorativní kosmetiky.

Všeobecně byly čtenářky s tímto omlazujícím krémem opravdu spokojené. Jejich pleť se stala hydratovanější a svěžejší už po pár dnech pravidelného používání, tím pádem se i samy čtenářky cítí mnohem pohodlněji a mají na dotek hebkou pleť. Většina žen měla pocit, že se jejich pleť zároveň projasnila a vrásky se zredukovaly.

visionnairecremejour copy

A jaké jsou konkrétní reakce čtenářek na novinku od Lancôme?

„Krém je úžasný, napíná pleť a vyhlazuje vrásky, jsem z něj nadšená.“

„Velice příjemný a jemný krém, krásně se nanáší a okamžitě vstřebá, není po něm ani stopy, nezanechává mastný vzhled. Vrásky nezmizely, ale zjemněly, pleť byla jemně vypnutá, ale ne nepříjemně, bez svíravého pocitu.“

„Má velmi příjemnou konzistenci a vůni, pleť je pružná, vyhlazená.“

 

93,3% testujících potvrdilo, že mají po nanesení pocit hedvábné pokožky

90% čtenářek uvedlo, že při pravidelném používání vnímají svoji pleť jako hydratovanější a svěžejší

Související články