Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Lancôme přichází s novým krémem řady Visionnaire a vy ho můžete vyzkoušet!

Chtěla byste najít krém, který zredukuje první známky stárnutí vaší pleti? Nyní máte příležitost takový krém vyzkoušet! Francouzská značka Lancôme přichází s omlazující novinkou z luxusní řady Visionnaire.

Eliška Vrbová | 5. 09. 2016

Lancôme v září představí nový krém Visionnaire Advanced Multi-Correcting určený pro ženy, které by stále chtěly zůstat takové, jaké jsou, a netrápit se přirozenými změnami, jako je stárnutí pleti. První vrásky jsou u žen všeobecně vnímány jako něco negativního, co je potřeba důkladně zakrýt make-upem nebo velkými brýlemi. S tímto novým produktem od Lancôme budete však mít o starost méně. Po pravidelném používání se vaše pokožka okamžitě stane svěžejší a vy se budete cítit pohodlněji. Své vrásky už nebudete muset nepřirozeně skrývat. Omlazující krém Visionnaire Advanced Multi-Correcting vám je pomůže zredukovat.

Účinnost řady Visionnaire dokazuje i oscarová herečka Kate Winslet, která se stala její tváří. Když Kate po použití krému fotila svůj autoportrét pro Lancôme, nemuseli se fotografové Mert Alas a Marcus Piggot uchylovat už k žádným následným úpravám. Mohli pleť zkrátka fotografovat takovou, jakou ji máme rády – přirozenou. Díky Visionnaire může Kate i další ženy odhalit svou nejcennější zbraň, a to oči a svěží pleť.

visionnairecremejour

CHCI VZOREK ZDARMA

Kromě pečujících produktů přichází Lancôme i s novinkami v dekorativní kosmetice. Jednou z nich je tvářenka Cushion Blush Subtil, která vaši pleť osvěží a rozjasní jako mávnutím kouzelného proutku. Její textura je hebká, lehká, rychle se vstřebává a pokožce ve tváři přináší okouzlující jas. Tato tvářenka je dostupná ve čtyřech růžových a oranžových odstínech, které můžete dle momentální nálady kombinovat. I přes její praktickou miniaturní velikost s ní dosáhnete maximálního efektu, který ještě umocníte, když sladíte barvu tvářenky se rtěnkou.

teint idole cushion blush secondaire plv hd180416

Měla byste zájem získat vzorek nového omlazujícího krému Visionnaire Advanced Multi-Correcting? Pak není nic jednoduššího, než vyplnit registrační formulář a my vám vzorek zašleme! Můžete pak regenerační účinky tohoto krému posoudit sama.

Související články