Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Podzimní novinky od Lancôme: omlazující krém, legendární rtěnka a praktická tvářenka

Hledáte krém, který by zredukoval vaše první vrásky na minimum? Značka Lancôme přesně takový krém nově představuje. Je jím Visionnaire Advanced Multi-Correcting a my vám dokonce nabízíme ho zdarma vyzkoušet!

Eliška Vrbová | 8. 09. 2016

Mají vůbec v dnešní zrychlené době ženy dostatek času na péči o svoji pleť? Zvládat všechny povinnosti moderní ženy není totiž vůbec jednoduché. Věnovat se naplno práci, rodině i svým zájmům zabere mnoho času i energie, a tak často zapomínáme na jednu z našich nejcennějších zbraní – naši pleť. Té se nedostává dostatečné péče, a když už se na ni objeví první známky stárnutí v podobě vrásek, snažíme se je jen narychlo zakrýt make-upem či brýlemi. S novinkou od Lancôme však budete moci na takové zakrývání zapomenout.

Omlazující krém Visionnaire Advanced Multi-Correcting vaši pokožku okamžitě osvěží, po třech dnech používání zpevní, zhydratuje a rozzáří a po čtyřech týdnech dojde k naprosté regeneraci, kdy je pleť na dotyk pružnější a vrásky mnohem méně viditelné. Vy se budete cítit pohodlněji a své vrásky už nebudete muset nepřirozeně skrývat. Tento luxusní krém spolu s dalšími produkty řady Visionnaire je určen právě pro ženy, které by chtěly zůstat takové, jaké jsou, a netrápit se přirozenými změnami, jako je stárnutí pleti.

visionnairecremejour

Společně s touto novinkou v oblasti péče o pleť přichází Lancôme i s novými produkty z řad dekorativní kosmetiky, a to především s legendárními rtěnkami L’Absolu Rouge.

Podle zakladatele Lancôme Armanda Petitjeana by rtěnka měla zářit jako vzácný klenot. O nové paletě odstínů rtěnek L’Absolu Rouge to platí dvojnásob, protože ještě nikdy nebyly tak podmanivé a přitažlivé. Lisa Eldridge vytvořila 30 nových odstínů ve variacích růžové a červené, které neodolatelně přitahují pohled a rozvíjí představivost. Každý odstín je navíc dostupný ve třech různých texturách – lesklé, krémové a matné, což dělá všechny nabízené odstíny naprosto jedinečnými.

jpg

Nejen podle barvy a textury, ale také podle jména si i vy můžete vybrat takovou rtěnku, v níž se nejlépe odrazí vaše osobnost. Jste odstín Pourqoui Pas nebo spíše Nuit & Jour? Máte radši uhrančivou rudou Caprice nebo ušlechtilou Rose Lancôme? Kromě jmen jsou rtěnky také velmi stylové svým zpracováním, kdy jediným cvaknutím osvobodíte tělo rtěnky ozdobené reliéfem růže.

Rtěnky L’Absolu Rouge jsou samozřejmě také skvělým doplňkem k novým tvářenkám Cushion Blush Subtil, které perfektně dokončí váš look a vaši pleť osvěží a rozjasní jako mávnutím kouzelného proutku. Jsou dostupné ve čtyřech růžových a oranžových odstínech, takže jednoduše najdete ten pravý odstín ke sladění s vaší L’Absolu Rouge.

o 487e012ca36758d9 0

Měla byste zájem získat vzorek nového omlazujícího krému Visionnaire Advanced Multi-Correcting? Pak není nic jednoduššího, než vyplnit registrační formulář a my vám vzorek zašleme! Můžete pak regenerační účinky tohoto krému posoudit sama.

Související články