Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Tříkomorové kapsle Ariel Power 3X koncentrovaný účinek*

Největší průlom v pracích prostředcích za generaci! Kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* se vyrovnají s více než 900 současných variant praní prádla a díky trojitému efektu vám zajistí čistoskvoucí prádlo.

Redakce Marianne | 3. 04. 2014

Kreativita a výzkum v oblasti látek vede k čím dál většímu množství pratelných luxusních látek, většímu zaměření na směsné látky, kombinace přírodních a umělých vláken a více kompozitních oděvů s různě namíchanými látkami. „Míšení znamená prolínání vláken, ale rovněž jejich spojování, slepování a práci s oboulícími tkaninami. Znamená to hrát si s vnitřní stranou šatů, u oboustranných šatů dávat pozor na rub tkanin a s tím jdou ruku v ruce problémy v péči o tyto modely. Míšení různých látek ve stejných šatech je čím dál víc v módě a záhy uvidíte tento trend i u běžných látek – například žerzejů, džínsoviny, kepru, šambré a pleteniny. Jejich kombinace u různých kusů kontrastuje měkké a suché, lesklé a matné či chlupaté a hladké,“ říká Sabina Le Chatelierová, zástupkyně ředitele pro módu, Première Vision

Jak se postarat o své šaty a zároveň je vyčistit? Jak zajistit, aby moje šaty vypadaly déle jako nové? A přitom tohle všechno zvládnout jedním jednoduchým řešením?

V divizi péče o látky P&G se ustavičně snažíme vyjít vstříc proměnlivým lidským potřebám. Proto vyvíjíme inovace, aby Ariel udržel krok s měnícími se trendy v módě i látkách, jakož i s novými postoji a očekáváními od spotřebitelů, kteří hledají řešení, jak se nejlépe starat o oblíbené šaty a prodloužit jejich životnost i krásu.

Malé a účinné řešení při praní

Tříkomorové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* jsou malým a účinným řešením nelehké situace, s níž se dnes při praní prádla setkávají všichni lidé. Čeká na ně až 900 kombinací prádla, které se odvíjejí od velikosti várky, úrovně zašpinění, množství skvrn a kvality vody. Tříkomorové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* nabízejí moderní vědecký tříkrokový přístup k vláknům a účinné a jednoduché čištění šatů. Díky patentované inovaci kapsle tříkomorové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* slibují sílu a výkonnost, která prodlužuje životnost prádla, jeho krásu a lepší užitné vlastnosti.

Screen_shot_2014-04-03_at_9.46.15

VĚDECKÝ PŘÍSTUP K VLÁKNŮM – KROK 1: ČIŠTĚNÍ

Proces čištění vláken – hloubkové čištění a zachycení viditelných i neviděných nečistot a zdrojů zápachu usazených hluboko ve vláknech. Kdyby nedošlo k odstranění těchto usazenin, vedlo by to ke zhoršování kvality vlákna a šatům, které vypadají nevýrazně a zanedbaně.

VĚDECKÝ PŘÍSTUP K VLÁKNŮM – KROK 2: OCHRANA

Proces uchovávání vláken a jejich obnova – začíná optimalizací pracích podmínek a vyrovnáním a vyleštěním vláken, což vede k odstranění částí s navázanými nečistotami, které způsobují poškození vláken a stárnutí látky.

VĚDECKÝ PŘÍSTUP K VLÁKNŮM – KROK 3: ROZJASŇOVÁNÍ

Proces zkrášlování vláken rozjasnění šatů a jejich provonění čerstvou vůní.

Kapsle tříkomorové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* s revolučním vědeckým přístupem k vláknům čistí, ochraňují a rozjasňují šaty na úrovni vláken, takže šaty jsou pak zářivě čisté a déle vypadají jako nové.

Screen_shot_2014-04-03_at_9.46.26

Na tomto místě uvádíme některá fakta a čísla, která prozradí více o malých, ale účinných tříkomorových kapslích Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* :

Velký prací problém

Jde-li o péči o látku, není situace spotřebitelů jednoduchá - perou smíšené prádlo a různé typy látky. V současnosti se lidé musí vypořádat s více než 900 kombinacemi praní v závislosti na velikosti várky prádla, úrovni znečistění, množství skvrn a kvalitě vody. Věděli jste, že…

 • v každé domácnosti se vyperou 3 až 4 várky prádla týdně, ale žádné dvě várky nejsou identické? Každá várka se může lišit hmotností, která se obvykle pohybuje mezi 5 až 7 kg, a v dnešní době může obsahovat až 20 různých druhů oděvů / materiálů.

 • běžná várka prádla může obsahovat až 40 g nečistot? To jsou celé tři polévkové lžíce!

 • 60 % várek prádla dnes obsahuje jiné než bavlněné materiály? Objevily se nové tkaniny, například polyester, lycra a vlna, což znamená, že každá várka prádla je nyní rozmanitější než kdykoli v minulosti.

 • bílé prádlo tvoří pouze 20 % až 30 % z veškerých várek? Značně vzrůstá podíl barevných oděvů.

Malé je účinné

Naše životy jsou čím dál více ovlivňovány kompaktními technologiemi, jež se stávají skutečně mocným a užitečným nástrojem. Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK*v sobě nové technologie kombinují a poskytují pohodlí a účinnost, které od malých a výkonných technologií očekáváte. Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK*

 • nabízejí dosud nejkoncentrovanější prací prostředek od Arielu – pouze 28 ml.

 • poskytují 3x koncentrovaný účinek – praní, odstraňování skvrn a rozjasňování – koncentrace aktivních látek v 1 ml v porovnání s tekutým pracím prostředkem Ariel.

Výkon podpořený designem

Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* jsou vůbec první kapsle, jejichž struktura je rozdělena do třech samostatných částí.

 • Jedinečný vícekomorový design udržuje složky stabilní a oddělené až do zahájení pracího procesu.

 • Jedinečné technologie jsou uvolňovány až v průběhu praní

 • účinek superkompaktního pracího prostředku byl posílen využitím „aktivního posilovače praní”

 • směs enzymů byla doplněna o široké spektrum složek na odstraňování skvrn

 • díky vícekomorovému designu jsou jednotlivé složky optimálně kombinovány tak, aby poskytovaly rozjasňující efekt

 • Jedinečná účinnost. Gelové kapsle Ariel Power 3X KONCENTROVANÝ ÚČINEK* jsou nejlepší verzí tekutého pracího prostředku Ariel!

 • Jedinečný stabilní obal chrání směs, která se při kontaktu s vodou rychle rozpouští.

Toto vše bylo umožněno díky osmi letům vývoje:

 • Více než 100 odborníků z oddělení výzkumu a vývoje z celé Evropy, Blízkého východu a Afriky přispělo k této průlomové inovaci

 • Více než 50 patentů a subjektů ochrany práv duševního vlastnictví

 • Více než 5 000 spotřebitelských návštěv

 • Více než 8 tun testovaného oblečení

Důkaz: účinná čistota při každém praní

Gelové kapsle Ariel s vědeckým tříkrokovým přístupem k vláknům čistí, chrání a vylepšují látku na úrovni vláken, takže je prádlo po vyprání běloskvoucí a vypadá jako nové déle. Poskytují čisticí sílu v nejkoncentrovanější podobě, kterou značka Ariel doposud uvedla na trh:

 • čistí hluboko

 • chrání a zlepšují vlastnosti

 • rozjasňují prádlo

A navíc snižuje ekologickou stopu:

 • nejkompaktnější tvar od Arielu

 • až o 40 % menší obal v porovnání s kompaktním tekutým pracím prostředkem


Související články