Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Vybavte své dítě do školy stylově v obchodech Tesco

Prázdninové léto už oficiálně skončilo, nový školní rok je tu a s ním samozřejmě také obvyklá starost s nakupováním školních potřeb pro vaše ratolesti. Zvlášť, pokud jde vaše dítě do školy poprvé, může být pořizování všeho potřebného trochu náročnější. V obchodech Tesco však najdete vše, co mají malí i větší školáci do školy mít, v širokém výběru a za velmi příznivé ceny! Navíc si o produkty značky Tesco můžete i zasoutěžit.

Eliška Vrbová | 2. 09. 2016

Prvním a zároveň největším úskalím bývá školní batoh nebo aktovka. Představy rodičů a dětí o ideálním batohu se často hodně liší. Vy si přejete, aby byl batoh co nejpraktičtější a pro záda dítěte co nejzdravější, zatímco vaše dcera se zamiluje do prvního batohu s motivem Ledového království, který objeví, a váš syn se zase už vidí s Avengers na zádech.

Aktuální řada batohů v Tescu naštěstí spojuje dohromady obojí. Anatomicky tvarované batohy mají polstrovaná záda, spoustu přihrádek, pevné nepromokavé dno a užitečné reflexní prvky. Batohy jsou navíc lehké a jejich design se vašim dětem zkrátka zalíbí. Pro ty starší školáky je pak vhodnější například batoh Action Cool Pack, který má tvarovaná záda, dvě boční kapsy, a dokonce popruhy na skateboard.

Oblíbené motivy od Disneyho najdete v obchodech Tesco i na dalším vybavení do školy. Třeba sáčky na tělocvik či přezůvky nabízí s motivem Star Wars či Spider-Man pro kluky, Minnie Mouse nebo Hledá se Dory pro holky. Vícepatrový vybavený penál s Darthem Vaderem si určitě nezapomenou zabalit správní příznivci temné síly na prvním stupni, jednopatrový penál bez výbavy je pak vhodnější pro teenagery na stupni druhém, kteří už celou škálu barevných pastelek a fixů tolik nepotřebují.

Pokud každé ráno přemýšlíte, do čeho svým dětem zabalit svačinu, abyste nemusela plýtvat mikrotenovými sáčky a šetřit tak životní prostředí, rozhodně investujte do svačinového boxu. V Tescu je opět najdete za příznivé ceny a s nejrůznějšími motivy. Stejně tak lahve na pití, které se určitě také vyplatí koupit místo několika balených nápojů. A když bude mít váš syn lahev s tyranosaurem rexem, třeba bude svůj pitný režim dodržovat o to pečlivěji.

Máte pocit, že by z některé ze zmíněných školních potřeb vaše dítě mělo určitě radost? Pak se můžete zapojit do soutěže, kterou najdete na webu obchodu Tesco. Stačí, když vymyslíte a nasdílíte svůj tip, jak děti nejlépe připravit na jejich malá školní vítězství. Může to být prakticky cokoliv. Od rychlé a chutné snídaně přes super dívčí účes až po nápad, jak proměnit psaní úkolů v zábavu. Ve hře jsou každý týden tři poukázky v hodnotě 1 000 Kč na nákup v Tescu.

Vybavte své dítě do školy stylově v obchodech Tesco

Související články