Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >

Vyzkoušejte novou oční péči a omlazující krém od Lancôme!

Francouzská značka Lancôme přichází hned se dvěma novinkami v oblasti péče o oční okolí a pleť. A vy můžete být jednou z prvních žen, které vyzkouší luxusní omlazující krém řady Visionnaire od Lancôme!

Eliška Vrbová | 30. 08. 2016

Lancôme představuje luxusní omlazující krém Visionnaire Advanced Multi-Correcting určený pro všechny ženy, které chtějí i s prvními příznaky stárnutí pleti zůstat takové, jaké jsou, a vypadat stále krásně. Tento krém představuje novou texturu takzvané druhé kůže, s níž jednoduše zajistíte budoucnost krásy vaší pleti.

Když si tento krém se skutečně osvěžující vůní nanesete, jeho účinky pocítíte ihned. Pokožka je okamžitě svěžejší a vy se tak cítíte pohodlněji. Po třech dnech používání je pokožka pevnější, více hydratovaná a zářivější a po čtyřech týdnech dojde k naprosté regeneraci, kdy je pleť na dotyk pružnější a vrásky méně viditelné. Zbavíte se tedy nepříjemných pocitů spojených se stárnutím pleti a nebudete ji muset dále skrývat.

visionnairecremejour

ZÍSKEJTE VZOREK ZDARMA

Společně s tímto krémem značka Lancôme představuje i novou péči o oční okolí Visionnaire: Yeux Eye On Correction™!

Pokud některá část těla dokonale odráží naši osobnost, emoce a sebevědomí, pak jsou to rozhodně naše oči. Právě díky nim se o nás ostatní leckdy dozví, jak se ve skutečnosti cítíme. Kromě pocitů se na nich však podepisuje i životní styl a především věk, stejně tak i na naší pleti. Proto se pak snažíme oči všemožně zakrýt slunečními brýlemi a pleť upravit nejrůznějším make-upem.

To ale ubírá našemu přirozenému výrazu a osobnosti. S novinkou řady Visionnaire od francouzské značky Lancôme však budete moci tyto starosti hodit za hlavu.

Pokožka okolo očí je mimořádně křehká, proto se právě na ní projevují první známky stárnutí, ale i nedostatku spánku či dlouhých hodin u počítačové obrazovky. Objeví se tmavé kruhy pod očima, otoky a následně i vrásky. Tyto příznaky už ale nebudete muset složitě zakrývat korektorem. Péče Visionnaire Yeux - Eye On CorrectionTM  od Lancôme se dá jednoduše kombinovat s běžným make-upem a přinese vám okamžité a viditelné omlazení.

visionnaireyeux

Měla byste zájem získat vzorek nového omlazujícího krému Visionnaire Advanced Multi-Correcting? Pak není nic jednoduššího, než vyplnit registrační formulář a my vám vzorek zašleme! Můžete pak regenerační účinky tohoto krému posoudit sama.

Související články