Zvířecí vzory jsou už od podzimu trendem číslo jedna, ale některé se staly populárnější než jiné. Zejména na Instagramu nyní letí vzor hadí kůže, takzvaný snake print. Máte už nějaký kousek s tímto motivem ve skříni?
Promotion

Zkombinovat takový výrazný vzor, jakým motiv hadí kůže bezpochyby je, může být trochu oříšek. Pokud chcete začít zlehka, můžete si pořídit kozačky nebo kotníkové boty s tímto vzorem. Ty se budou skvěle kombinovat s béžovým trenčkotem, bílou košilí a svělými riflemi. Jestli si troufáte i na sukni či halenku ve "snake printu", nemusíte se nijak bát je obléct společně, i když bude každý vzor třeba trochu jiný.

Nejjednodušším řešením jsou samozřejmě šaty s hadím vzorem. Ty nemusíte kombinovat nijak složitě, stačí k nim vzít černé a zlaté doplňky a budou vypadat skvěle.

K hadím kalhotům se krásně hodí bílé kotníkové boty a překvapivě dobře k tomuto motivu vypadají i neonové barvy, konkrétně žlutá.

 

Největší inspiraci, jak "snake print" nosit, najdete samozřejmě na Instagramu. Ale protože se tento trend hojně objevuje i v ulicích světových metropolí, vybrali jsme pro vás to nejlepší ze streetstylu, kde hadí vzor právě teď hraje prim!

Promotion