Beauty ikona: Kateřina Sokolová

Markéta Vörös | 27/01/2020
Beauty ikona: Kateřina Sokolová

Přidejte si Marianne do oblíbených na Google zprávách

Už jí bylo třicet, ale od dob výhry v Miss se téměř nezměnila. Jakou kosmetickou radou se řídí a proč jí v kabelce nikdy nechybí rtěnka?

Nejlepší kosmetická rada, kterou jsem v životě dostala:

„Nikdy nepodceňuj obočí, dělá 60 % obličeje.“ To mi na jednom focení řekla vizážistka Lucka Gibodová. Má pravdu.

Nejbláznivější věc, kterou jsem kdy udělala: 

Těch bylo! Ale kdybych měla říct jen jednu, tak asi když jsem se během pouhého týdne rozhodla, že poletím na šestidenní trek do Nepálu. Přitom jsem v životě na žádném treku nebyla, a co víc, nikdy jsem na sobě neměla pohorky! Ale byla to jedna z mých nejlepších dovolených.

Můj pravidelný kosmetický rituál: 

Nikdy, ale opravdu nikdy se nezapomenu večer důkladně odlíčit.

Beauty ikona: Kateřina Sokolová

Má oblíbená rudá rtěnka:

Na rtěnky jsem naprostý maniak! Mám doma snad všechny odstíny. Ale rudá rtěnka, to je prostě klasika. Jsem schopná úplně vynechat líčení očí a vyjít ven jen s upraveným obočím a rudou rtěnkou. Zachrání všechno, mám pocit, že jsem v ní elegantnější. 

Parfém, na který nedám dopustit:

Boucheron Quatre a Another 13 od značky Le Labo. 

Kosmetika, která mě v poslední době nadchla: 

Embryolisse.

Její beauty rituál: Důkladné odlíčení, upravené obočí a rtěnka v jakémkoli odstínu. 

Tři produkty, které mám vždy v kabelce:

Rtěnku Nars odstín Tonkin, balzám na rty a kompaktní pudr Luminous Silk Armani Beauty.

Beauty ikona: Kateřina Sokolová

Ve svém volném čase:

Trávím co možná nejvíce chvil se svými blízkými, rodinou a přáteli. 

Když se ráno líčím:

Tak u toho spěchám. I když jsem ranní ptáče a vstávám poměrně brzy, nikdy si nejsem schopna rozložit čas tak, abych vše v pohodě stíhala.

Nikdy bych neřekla, že:

Že založím společně s mým tátou nadační fond AutTalk na podporu rodin pečujících o autisty. A že to bude něco, co mě bude tolik moc naplňovat a dávat mi smysl.

Miluji na sobě:

Upřímnost a optimismus.

Žena, která mě inspiruje:

Moje máma.

Beauty ikona: Kateřina Sokolová

Rozhovor byl publikován v Marianne 1/20

Kluci se mi smáli, přiznává herečka Eva Podzimková v Marianne Talk

Nejčtenější články

Nádherný outfit Dany Morávkové z kolonády ve Varech. Jako bohyně! Její elegantní letní midi šaty seženete v konfekci

Co nosí Daniela Peštová ve Varech mimo červený koberec? Dokonalá je vždy! Okopírujte její pohodlný komplet s teniskami

Imponují mi velcí chlapi, říká Adél Počtová, která je modelkou se 127 cm. Hledá lásku, někteří muži jsou ale jen zvědaví

Doporučujeme

Načíst další

Mohlo by se vám líbit

Marianne Bydlení