Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Beauty ikona: Veronika Arichteva

S oblíbenou herečkou o zázračných pleťových maskách zvaných beckhamka, neplánovaných výletech a slabosti pro pánské parfémy.

Markéta Vörös | 29. 06. 2020

Kosmetika, která mě v poslední době zaujala:

Rozhodně Dermalogica. Aťka Gavendová mi touto kosmetikou zachraňuje obličej už několik let, mám hodně citlivou pleť a bohužel se po máločem neosypu. A Aťka je jedna z nejlepších ve svém oboru, její klientela hereček a modelek, tedy žen, které živí obličej, mluví za vše.

Když se rozhodnu pro změnu:

Tak mi to strašně dlouho trvá. Nemám změny ráda a bojím se jich. Když se ale nakonec rozhoupu, jsem šťastná, že jsem je udělala.

3 produkty, které mám vždy v kabelce:

Rtěnku, většinou od značky MAC a parfém.

Nejlepší kosmetická rada:

Celkově to byl můj přechod ke značce Dermalogica. Používám vše od odličovacího oleje přes mycí gely, krémy, podkladové báze až po masky. Těm se říká „beckhamka“, protože je používá i Victoria Beckham. Jo a při poslední návštěvě jsem si musela pořídit něco na kruhy pod očima – prý už to začalo! 

jhhjhljh
Zleva: Noční krém na obličej Sound Sleep Cocoon, Dermalogica,  50 ml, 2190 Kč; Rtěnka Matte Lipstick v odstínu You Wouldn’t Get it, MAC, 590 Kč; Vůně Chanel No 5, 50 ml, 2590 Kč

Ráno trávím v koupelně:

Jen deset minut. Líčím se v obýváku.

Nejoblíbenější parfém:

Pánský! Miluju parfémy pro chlapy. Teď svému manželovi kradu Intenso od Dolce & Gabbana. Samozřejmě mě ale baví i dámské vůně, třeba klasika Chanel No 5 nebo Calvin Klein 2.

Miluji na sobě:

Svoje zuby! Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro neviditelná rovnátka. A jsem nadšená z výsledku, zuby se rovnají rychle a rovnátka mě vůbec v ničem neomezují. Všimla jsem si, že se na fotkách z poslední doby pořád směju.

Nejvíc mě dokáže rozesmát:

Vlastní hloupost, cynismus, černý humor a moje holky z 3 v 1.

Co bych vzkázala mému mladšímu já:

Že všechno, co dělá, je správně. I když to tak nevypadá. Ale z něčeho se člověk musí učit. A taky že by mé mladší já určitě mělo víc číst a učit 
se španělsky.

Úvodní foto: Benedikt Renč

Článek byl publikován v Marianne 5/19.

Titulka

Časopis Marianne si nyní můžete, bez nutnosti platit poštovné, objednat až domů. Více informací se dozvíte zde.