Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak dopadlo testování krémů z řady Sedmikráska od Manufaktury?

Info ikona
Manufaktura

Třicet z vás mělo možnost otestovat dva krémy z řady Sedmikráska od Manufaktury. Jaké měly naše testující dojmy a doporučily by produkty dál?

Promotion | 30. 11. 2021

Důležitým základem každodenní péče o pleť je, kromě poctivého čistění pleti, používání denního a nočního krému. Právě denní a noční krém z kolekce Sedmikráska mělo 30 našich čtenářek možnost vyzkoušet. Krémy nabízí extra jemnou péči a ochranu pro všechny typy pleti, především pro normální, citlivou až suchou. Jsou výjimečné mimořádným složením, obsahují až 98,72 % ingrediencí přírodního původu a velmi důmyslným řešením je i obal samotných krémů, který obsahuje vyměnitelný EKO kalíšek. 

Info ikona
Manufaktura

A právě vyměnitelný kalíšek byla první věc, která naše testující zaujala a kterou většina z nich hodnotila pozitivně. Skvělý nápad jak šetřit životní prostředí," uvedla testující Jana. I testující Ivetě se líbilo, že po vypotřebování krémů nemusí obal vyhazovat a stačí dokoupit náhradní náplň. „Hodně mě to překvapilo, je to velmi inovativni," doplnila dámy testující Jitka.

Výměnné balení je ale jen třešnička na dortu. To hlavní se skrývá uvnitř. Čeho si všimnete jako první po otevření krému? Jistě vás zajímá, jak voní. Krémy z řady Sedmikráska mají příjemnou bezalergení vůni, a proto nás nepřekvapuje, že všechny dámy, které měly možnost produkty otestovat uvedly, že s vůní byly spokojeny. 

Pleť jsem mívala citlivou, suchou a celkově podrážděnou. Od té doby, co používám krémy od Manufaktury, mám od citlivosti a podrážděné pokožky pokoj. Krém nezanechává pocit mastné pokožky, ale zároveň cítím jak je vyživena. Jsem moc spokojená.

Testerky kvitovaly i konzistenci, díky které se krémy rychle vstřebávají do pokožky. Dle testující Lenky produkty „nezatěžují pleť, nejsou mastné, rychle se vstřebávají a zanechávají sametový pocit na pokožce." 

Jaké krémy konkrétně dámy testovaly?

Anti-pollution denní pleťový krém s výtažky ze sedmikrásky a ovsa, který posiluje obranyschopnost pleti, předchází výskytu vrásek a ztrátě pružnosti, napomáhá redukci tmavých skvrn, obnovuje kožní bariéru, zabraňuje dehydrataci, zvláčňuje, zklidňuje a chrání. Po jeho použití většina testujících zaznamenala zejména dokonalou hydrataci a zjemění pleti. „Musím řict, že mi dlouho na moji suchou pleť takhle dobře žádný krém nesedl. Je opravdu úžasný," uvedla testující Kamila. 

Poctivé produkty, které dokonale pečují o pleť.

Anti-aging noční pleťový krém se sedmikráskou a kyselinou hyaluronovou, který zklidňuje pleť po dlouhém dni, napomáhá tvorbě kolagenu a elastinu, zajišťuje dlouhodobou hydrataci a obnovu ochranné kožní bariéry a přispívá k okamžitému liftingu a vyhlazení vrásek. Všechny testující uvedly, že po použití nočního krému byla jejich pleť zejména zklidněná a vyživená.