Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak dopadlo testování NIVEA Tónovacího očního krému v houbičce CELLULAR 3v1?

Info ikona
Nivea

Vybrali jsme třicet čtenářek, které měly možnost otestovat Tónovací oční krém v houbičce CELLULAR 3v1 od NIVEA. Jak zní jejich verdikt? A zalíbil se jim produkt, který v sobě kombinuje oční krém a korektor?

Promotion | 15. 12. 2022

Nedílnou součástí každé kosmetické taštičky je oční krém a korektor. Co kdybychom vám ale řekli, že existuje produkt, který v sobě kombinuje péči očního krému, a zároveň funkčnost korektoru? Třicet vybraných čtenářek se na vlastní kůži (nebo spíše oči) mohlo přesvědčit o tom, zda Tónovací oční krém v houbičce CELLULAR 3v1 od NIVEA doopravdy funguje a dokáže vykouzlit svěží vzhled i rozzářený pohled.

Info ikona
Nivea

Jak dopadlo testování?

Zdá se, že naše čtenářky mají na CELLULAR 3v1 od NIVEA jednoznačný názor. 93 % čtenářek se shoduje, že produkt účinně kryje tmavé kruhy pod očima a 100 % souhlasí s tvrzením, že produkt dokáže rozzářit oční okolí. „Vyživí oční okolí, rozjasní a hydratuje, sjednotí pleť a zakryje tmavé kruhy pod očima a drobné vrásky,“ říká Alena. Čtenářky také ocenily, že produkt působí na pleti přirozeně a nevytváří „masku“. „Vypadá přirozeně. V mém případě jsem musela nanést i druhou vrstvou, ale ani během dne se produkt neusazuje ve vráskách. Je příjemný i pro mé citlivé oči,“ doplňuje Hana. Skutečnost, že se produkt neusazuje ve vráskách, zaznamenala také další testerka: Lehké složení, snadné nanášení a především skutečnost, že se neusazuje ve vráskách.

Určitě bych doporučila. Rozdíl je viditelný hned po prvním použití.

Čtenářky si oblíbily také jeho snadné, a především rychlé použití. „Pro tzv. nude look stačilo použít CELLULAR 3v1, upravit obočí, nanést řasenku a bylo hotovo. Doporučuji,“ stálo v recenzích. Další z testerek zase prohlásila, že jí používání CELLULAR 3v1 usnadnilo ranní kosmetickou rutinu. V recenzích také zazněly ódy na aplikátor. „Celkově jsem spokojená a líbí se mi aplikátor, se kterým se produkt pěkně roztírá,“ vyzdvihla Lucie.

Moc děkuji za možnost produkt vyzkoušet, už si jiný nekoupím.

V neposlední řadě jsme se zeptali čtenářek, zda produkt zařadí do své kosmetické rutiny a budou ho nadále používat. I v tomto ohledu jsme se dočkali poměrně jednoznačných odpovědí. „Určitě zařadím, nedám na něj dopustit, oči mám krásné rozjasněné,“ vzkázala Kamila. S jejími slovy souhlasí také Simona: „Ano, zařadím. Je to pro mě snadnější a přitom lepší péče.“ 

A nyní je už na vás, zda také vyzkoušíte CELLULAR 3v1 od NIVEA.

Měření