Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak dopadlo testování novinky od značky Manufaktura?

Čtenářky Marianne měly jedinečnou možnost vyzkoušet českou novinku v péči o pleť – omlazující booster se sedmikráskou a růžovou vodou, který je doslova nabitý vysokým obsahem aktivních látek. Jak to dopadlo?

Promotion | 24. 06. 2019

Na začátku dubna měly naše čtenářky možnost se přihlásit do testování zcela nového produktu od Manufaktury, který nebyl ještě v prodeji. Vzhledem k tomu, že značka je v České republice velice oblíbená, byl zájem obrovský. My ale mohli vybrat pouze 30 testujících, které jako první vyzkoušely zázračné účinky omlazujícího boosteru. Testování odstartovalo na konci dubna a trvalo 28 dní. Teď už vás nebudeme napínat a podělíme se s vámi o dojmy testujících čtenářek.

Lehké sérum bez parfemace si doslova zamilovaly! „Pleť mi přišla spokojená a mladší – hydratovaná, projasněná a jemná!“ říká čtenářka Olga Zichová. Síla boosteru spočívá v silné koncentraci velmi účinných ingrediencí, jako je olejový extrakt ze světlice lékařské, který je bohatý na omega-6 mastné kyseliny, společně s extraktem z plamatky zelné, kozince blanitého, sedmikrásek a koenzymu Q10. O tom je všeobecně známé, že okamžitě a dlouhodobě redukuje vrásky. Nesmí chybět nejpopulárnější kyselina přidávající se do kosmetických výrobků, kyselina hyaluronová. Má totiž schopnost vázat na sebe vodu a poté ji postupně uvolňovat, díky tomu poskytuje okamžitý lifting pleti a zlepšení její pružnost. Koktejl z ingrediencí navíc okamžitě i dlouhodobě hydratuje, projasňuje, zklidňuje a regeneruje pleť.

ingredience
Kyselina hyaluronová, sedmikrásky, koenzym Q10 a další ingredience dělají z boosteru hotový pleťový zázrak!

Čtenářky měly po testování za úkol vyplnit dotazník a podělit se o své zkušenosti:

Vladimíra P.: Skin Booster jsem zkoušela dle návodu (4 kapky denně, večer a ráno 1) - textura výrobku mne velmi mile překvapila. Lehká parfemace a konzistence také. Pleť vnímám jako vyhlazenější, projasněnější a vyskytuje se mi i méně vrásek. Výrobek bych určitě doporučila a v budoucnu si ho určitě zakoupím.

Barbora T.: Skin Booster se snadno aplikuje a je velice příjemný na používání. Aplikovala jsem jej hlavně na čelo. Krásně mi voněl a po nanesení po něm pleť byla hebká a příjemná na dotek. Po 28 dnech bylo vidět, že je pleť na čele vypnutější a vrásky nejsou tolik vidět. 

Lenka R.: Skin Booster od Manufaktury mne velmi mile překvapil, dokonce předčil má očekávání. Podobných produktů jsem vyzkoušela již mnoho, ale tenhle od Manufaktury patří rozhodně mezi ty nejlepší!

Když to vezmu hezky od základu - předně musím pochválit krásné a praktické balení s šikovným aplikátorem (i pro ty nešikovné). Dále skvělou konzistenci, lehkou texturu a také to, že ho lze ráno přidat do jakéhokoli oblíbeného krému - moc jsem ocenila, že jsem kvůli séru nemusela přecházet na jiný krém.

Sérum jsem používala dle doporučení, přičemž první účinky jsem zaznamenala již po necelém týdnu používání. Krásně vyhladil jemné vrásky, kterých mi v poslední době přibylo, ale zlepšily se i ty hluboké. Navíc mám pocit takové svěžejší, hydratovanější a lehčí pleti, sérum bylo doslova vzpruhou na mou unavenou pleť. Tento pocit přetrvává i po týdnu od doby, co jsem kúru dokončila.

Celkově jsem se sérem moc spokojena, v souhrnu patří mezi nejlepší mnou vyzkoušená séra, přičemž má ze všech nejlepší složení a největší schopnost hydratace. Je bez parfemace a díky své jemnosti a šetrnosti nepodráždil ani mou velmi citlivou pleť. S vráskami si poradil dobře, oživil a rozjasnil mou pleť i unavené oční okolí, a přesně to jsou důvody, proč ho pro podzimní kúru zvolím znovu.

manufaktura
Intenzivní omlazující, hydratační & rozjasňující pleťový booster, Manufaktura, 10 ml, 590 Kč

Jak booster správně používat?

Ideálně jako intenzivní měsíční kúru dvakrát do roka. Ráno vmíchejte 1 kapku boosteru do svého denního krému a jemně vmasírujte. Večer aplikujte 4 kapky jemným vklepáním do pleti. Po aplikaci naneste svůj standardní noční krém. Pro dosažení optimálního dlouhodobého účinku doporučujeme v době mezi kúrami používat 2 kapky při večerní péči.

Po jeho aplikaci se budete nejen cítit, ale i vypadat mladší o pár let!