Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jak voní štěstí Dary Rolins

Šťastná, krásná, úspěšná. Taková je zpěvačka Dara Rolins, která se s vámi chce podělit o tajemství své krásy. Té navenek, ale hlavně té uvnitř, protože tam všechno začíná.

Promotion | 10. 05. 2018

Vnitřní radost, pohoda a vyrovnanost se vždy odráží i na našem těle. Dara to dobře ví, a tak se obklopuje tím, co jí těší hlavně na duši a připomíná ji, jak krásný je život a jeho každodenní okamžiky. Jedno z těchto potěšení je také novinka z kolekce AVON Beauty by Dara - parfém Luck Limitless.

Podívejte se na Daru Rolins v kampani pro Luck Limitless!

Tato věží vůně je plná luxusních ingrediencí. Hlavním tónem je exkluzivní diamantová ambra doplněná dotekem exotického pomela, zlaté orchideje a sladké vanilky z Madagaskaru.

luck

AVON Luck Limitless byla vytvořená, aby přinášela štěstí a připomínala radostné okamžiky pokaždé, když si k ní přivoníte. 

Zeptali jsme se Dary Rolins, jak vnímá a prožívá štěstí.

Pamatuješ si na moment, kdy si se cítila nejštastnejší v životě? 

Pokud se bavíme o těch velkých momentech, tak je to bezkonkurenčně narození mojí dcery Laury. V běžném životě jsem ráda za svoji povahu, jelikož mě dělá šťastnou i to, že třeba svítí slunce. 

Co děláš pro to aby si se cítila šťastná?

Dívám se na svět pozitivně. Vidím sklenici spíše poloplnou než poloprázdnou. A upřímně si myslím, že za spoustu šťastných i těch méně šťastných momentů si může člověk sám. Nikoliv nikdo další, svět atd. Každý svého štěstí strůjcem. Pochopila jsem jednoduchost rozhodnutí, že chci být šťastná a chovám se podle toho. 

Je pocit štěstí ve tvém životě prioritou?

Určitě, ale není možné žít ve štěstí každý den. Řeším širokou škálu emocí, ale hlavní pocit, který je mi vlastní a do kterého se v každé situaci vrátím, je právě štěstí. A ani bych nevěděla, co štěstí je, kdybych nezažívala i krušné momenty – je to o rovnováze jako ve všem. 

Jak děláš šťastné jiné lidi?

Tím, co umím nejlépe a co dělám nejraději; takže svojí hudbou. 

dara

Ponořte se i vy do vůně Luck Limitless a staňte se strůjcem svého vlastního štěstí. 

PŘICHÁZEJÍCÍ LÉTO SE V AVONU NESE VE ZNAMENÍ ŠTĚSTÍ

  • Dne 25. května proběhne v ulicích ve vybraných městech Šťastný den, kde si budete moci produkty AVON vyzkoušet.
  • Od 24. května do 14. června v Avonu poběží Šťastná kampaň, ve které se můžete těšit na výhodné nabídky označené symbolem čtyřlístku.
  • Přidejte se k Avonu také a vyhrajte v průběhu Šťastné kampaně například stříbrné náušnice s kameny Swarovski Crystals nebo dovolenou v hodnotě 50 000 Kč. Více informací najdete na www.avon.cz.

TĚLO JAKO DŮKAZ

dara avon

V roce 2018 představila Dara také novou zeštíhlovací řadu Avon Works plnou skvělých produktů k vytvarování vaší vysněné postavy.

Podívejte se na video, kde jsme se Dary zeptali na tajemství její perfektní postavy. CELÉ VIDEO ZDE!

 

Avon soutěž

Zapojte se do soutěže a vyhrajte jeden z 5 welness balíčků, které pro vás připravila zpěvačka Dara Rolins. Najdete v něm produkty Avon Works, které vám pomohou splnit si sen o dokonalé postavě.

avon
Řada Avon Works

Balíček mimo jiné obsahuje další produkty, které pomáhají Daře být ve formě jako například Liquid Chlorophyll, Suga Vida a CanO Water. Produkty, které si tato zpěvačka oblíbila můžete nyní vyhrát také vy!

Každý balíček je v hodnotě 3000 Kč! 

JAK SOUTĚŽIT

* Můžete soutěžit každý den v termínu od 10. května do 17. května 2018.

* Jednoduše vyplníte soutěžní formulář níže, zodpovíte soutěžní otázku a odešlete.

* Po skončení soutěže bude na konci každého soutěžního článku vyhlášen vítěz.

Kompletní podmínky soutěže najdete ZDE

Více o produktech AVON a řadě Beauty by Dara najdete zde: AVON Beauty by Dara

#fandimezenam

#jsmeAVON