Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Jedinečný módní projekt je tu: BITVA STYLISTŮ

Nenechte si ujít obrovskou šanci pro začínající stylisty, blogery a všechny nadšence, kteří se chtějí realizovat ve světě módy a žádné trendy jim nejsou cizí.

Promotion | 25. 09. 2018

Máte rádi vytváření módních stylizací, spojování netradičních kousků nebo vás prostě baví styling? Štěstí přeje připraveným. Proto odhoďte zábrany a s chutí se pusťte do boje o nejlepší outfit. BITVA STYLISTŮ je název pozoruhodného mezinárodního projektu, dávající prostor právě kreativním a invenčním osobnostem.

Po několika letech pauzy tu je 4.ročník této úspěšné soutěže! Jak se zapojit? Stačí poslat 5 fotek. V prvním kole vybere porota ze všech zaslaných příspěvků 10 finalistů, kteří postoupí do druhého kola. Tam budou finalisti čelit opravdové módní výzvě: úkolem bude vytvořit styling s využitím 5 produktů Answear - jarních hitů 2019 vytvořených speciálně pro tuto akci. Finalisté budou muset prokázat své znalosti v oblasti současných i budoucích trendů, kreativně využít oblečení a doplňky Answear a vytvořit úžasné jarní stylizace, které okouzlí porotu i celou naši komunitu. Hodnotí se jak módní kreativita, tak koncept fotografií.

Přihlásit se můžete na www.bitvastylistu.answear.cz

Porota Bitvy Stylistů byla vždy sestavena ze skutečných módních expertů: profesionálních stylistů, novinářů, módních editorů a osobností ze světa showbyznysu. Letos tomu nemůže být jinak! Soutěžní porota se skládá z módní poradkyně Kláry Klempířové, kterou jste mohli potkat na Koktejlu Marianne, dále módní blogerky Markéty Bártové, šéfredaktorky módního časopisu Sabriny Karasové a modelky Jitky Nováčkové.

Pohled do zákulisí příprav Bitvy Stylistů 2018

A co na vás čeká za ceny? Vyhrát můžete fotoaparát Olympus PEN E-PL8, zapůjčení vozu Mini Cooper na víkend s plnou nádrží, nafocení módních stránek pro módní časopis a kosmetiku od značek Kiehl´s a Urban Decay.

O pořadateli: Filozofií Answear je dělat módu jinak a povzbudit mladé tvůrce, pro které je móda hrou a výzvy jsou zábavou. Díky kreativitě a vizuálním inspiracím nabízí odpověď na jakékoliv módní výzvy, protože každý si může pro sebe najít ten správný kousek. Nabídka Answear.cz zahrnuje více než 300 světoznámých značek a více než 40 000 produktů dámské, pánské i dětské módy. Soutěž Bitva stylistů se odehrává souběžně v šesti evropských zemích. Sledovat jí můžete na bitvastylistu.answear.cz a na sociálních sítích pod hashtagy #BitvaStylistu a #FashionIsTheAnswear.

Nevíte jak na to? Inspirujte se fotografiemi z předešlých ročníků:

Práce finalistů Bitvy Stylistů z předešlých ročníků