Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Kosmetická řada Black Rose je pro pleť perfektní: Objevte poslední žhavou novinku

Info ikona
krásná pleť

Znáte už kosmetiku Sisley? Francouzská značka pokračuje s inovativní a jedinečnou texturou. Produkty, které zaručují nejvyšší možnou kvalitu, pravidelně slaví úspěchy v mezinárodních soutěžích. Objevte novinku v řadě Black Rose, kterou si zamilujete!

Promotion | 2. 06. 2021

Letité vědomosti z oblasti rostlinné říše a komplexní porozumění pleti umožnily značce Sisley vytvořit velmi ucelenou řadu produktů pleťové péče o obličej, která je stvořena tak, aby dokázala uspokojit její konkrétní potřeby: pro hydrataci, zpevnění, rozjasnění, čištění apod.  

Jemná a šetrná péče 

Nová tělová péče od Sisley představuje nový krém s názvem Black Rose Beautifying Emulsion, ve kterém se soustředí na podstatu černé růže, kombinuje její výtažky s blahodárnými oleji a využívá tak všechny vlastnosti této vzácné květiny. Jedná se o vysoce hydratační a zkrášlující emulzi, která poskytuje přirozený jas a pružnost mladistvé pokožky.

 

Info ikona
Řada Black Rose

Rozjasnění a mladistvost

Nová ultra krémová emulze obsahuje řadu hydratačních a vyživujících klíčových složek. Kůže je po pravidelné aplikaci plná, měkká a komfortní. Černá růže chrání pokožku tím, že ji zahalí dokonalým závojem s okamžitým a dlouhotrvajícím účinkem. Kůže je neodolatelně pružná a zářivá. Tato krémová, růžová emulze je komfortní jako balzám, hedvábná jako olej a lehká jako voda. Její nemastná textura se okamžitě a krásně vstřebává.

Dvě další růže pro maximální péči 

Maximální zjemnění a osvěžení naše pokožka získává z výtažků z májové růže, která je vysoce antioxidační a přirozeně chrání před UV zářením. Druhá růže není žádná jiná než alpská růže, která svou čistotou krásně doplňuje vyživující krém. Dohromady vzniká neuvěřitelný smyslový zážitek a výjimečná účinnost. 

Celá řada obsahuje 

Info ikona
Řada Black Rose

Příběh velkého úspěchu 

V roce 2001 společnost Sisley uvedla na trh Black Rose Cream Mask, která dosáhla kultovních výsledků v prodeji v rekordním čase! V roce 2014 se řada Black Rose rozšířila o Precious Face Oil, hedvábný olej se saténovou texturou a výživnými a protivráskovými vlastnostmi. Sisley příběh je formován rodinnými dobrodružstvími a více než osmdesáti lety zkušeností a výzkumu. 

Exkluzivní sleva s Marianne  

Exkluzivně s kódem MARIANNE20 vás čeká 20 % sleva na všechny produkty Sisley a Hair Rituel by Sisley. Akce potrvá do konce června a platí pouze na www.sisley-paris.cz.