Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

MARIANNE TESTUJE: Kosmetika, po které budete mít pleť jako z Hollywoodu

Na kosmetické ošetření od značky Intraceuticals chodí hollywoodské hvězdy a nemohou si ho vynachválit. Naše redaktorka Kája byla zvědavá, co je na něm tak zázračného a šla ho otestovat na vlastí pleť.

Promotion | 24. 04. 2019

S australskou značkou Intraceuticals jsem se setkala při příležitosti jarního Koktejlu s Marianne, kde bude tato kosmetika představována našim čtenářkám. Když jsem dostala možnost vyzkoušet si kosmetické ošetření na vlastní kůži, byla jsem ráda, že se s účastnicemi Koktejlu budu moci podělit o své zkušenosti.

Má pleť není naštěstí nijak zvlášť citlivá, za to často hodně vysušená. Kosmetika Intraceuticals mi ji měla díky kyselině hyaluronové krásně hydratovat, ochránit před bakteriemi a okamžitě projasnit. Byla jsem zvědavá na výsledek. Jak to dopadlo?

Mé zkušenosti

Celé kosmetické ošetření se neslo v duchu relaxace společně s hýčkáním pleti. Profesionální terapeutka Iveta Seidlová mou pleť nejdříve zbavila nečistot, aby se aplikované produkty co nejlépe vstřebaly. Ošetření se provadí hyperbarickou kyslíkovou technologií. Nejdříve jsem nevěděla, co si pod tímto názvem představit, ale ukázalo se, že je to velice příjemná metoda. Využívá se při ní hyperbarický kyslík ke zlepšení vstřebání séra Intraceuticals do pleti. „Aplikátor séra vytvoří hyperbarickou tlakovou bublinu, čímž vyvolá osmotickou hydrataci a vstřebání všech složek naší péče. Proces pomalého klouzání po povrchu pleti podle specifického schématu přináší velice příjemný relaxační zážitek. Kyslík už ze své podstaty povzbuzuje a osvěžuje.“ vysvětlila mi Iveta Seidlová.

Dáša Zázvurková
Kosmetiku Intraceuticals používá i herečka a zpěvačka Dáša Zázvůrková. 

Aplikované sérum pleť okamžitě vyplní a hydratuje, čímž omezí výskyt jemných i hlubších vrásek. Ošetření trvá cca 45 minut, záleží na tom, jak moc je pleť dehytratovaná a jak rychle se do ní sérum vstřebává. Já na tom nebyla tak zle, strávila jsem tam půrměrnou dobu. Iveta Seidlová mi vyprávěla o klientce, které se sérum vstřebalo za pouhých 15 minut, což znamenalo, že pleť byla extrémně vysušená.

Po ošetření byla má pleť na první pohled projasněná, zdravější, bez známek napětí, či únavy a samozřejmě krásně hydratovaná. Hydratovanou a vyhlazenou jsem ji měla ještě několik následujících dní po ošetření.

Doporučení

Pro dlouhodobý efekt ošetření se doporučuje používat kosmetické produkty Intraceuticals pro domácí péči a dodržovat pravidelný pitný režim.

Produkty Intraceuticals