Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Maximální porozumění pleti představuje cestu k jejímu zdraví a kráse. Jak dobře znáte tu svojí?

Info ikona
Lancôme

I v kosmetice platí, že co vyhovuje jedné z nás, nemusí fungovat u druhé. Každá jsme jiná a stejně tak se liší i naše pleť. Až když odhalíme její specifické potřeby, můžeme začít s vhodnou péčí. Takový je ideální stav a není žádným překvapením, že realita je často úplně jiná. Ruku na srdce, která z nás spolehlivě ví, co přesně její pleť potřebuje a co jí schází?

Promotion | 27. 05. 2021

V souladu se svou pletí 

Málokterá žena je spokojená se stavem své pleti a nemusí se jednat o nekončící honbu za dokonalostí. Prostě jsme si vědomy viditelných nedokonalostí v podobě pupínků, zvětšených pórů, černých teček nebo pigmentových skvrnek. Hlavní příčinou bývá používání nevhodných produktů a nedostačující každodenní péče.  

Zkušenost a znalost odborníků 

Ačkoliv se snažíme, není snadné pleti plně porozumět po své vlastní ose. S odbornou pomocí je to v podstatě jak snadné, tak i poměrně rychlé. Profesionální analýza pleti představuje první vlaštovku, jak svoji pleť jednou provždy perfektně poznat a náležitě uspokojit její potřeby.  

Náš TIP na nejpokročilejší analýzu pleti  

Francouzská značka Lancôme představila přelomovou analýzu pleti s názvem Skin Screen. Díky profesionálním znalostem ze světa kosmetických služeb, četným výzkumům a umělé inteligenci, nabízí dosažitelný způsob, jak se o své pleti dozvědět hluboké a komplexní informace. Můžete odhalit například množství hnědých skvrn, nerovnou texturu nebo tendenci k začervenání pleti. Navíc zákaznice zdarma získají také doporučení na nejvhodnější péči.

Hydratace, pevnost a další parametry  

V pražském Lancôme Beauty Institute, kde analýza probíhá, zkušená odbornice zkoumá až 8 klíčových parametrů každé pleti. Patří mezi ně například hydratace a pevnost. Každý jeden z těchto parametrů hraje důležitou roli. Výsledná diagnóza je následně k dispozici také v přehledné vizuální podobě, a tak se k ní dá v budoucnu snadno vracet. 

Více o analýze Lancôme Skin Screen  

Zařízení, díky kterému je Skin Screen analýza pleti možná, pracuje s polarizačním světlem s UV paprsky, s umělou inteligencí a algoritmem pro počítačovou analýzu. Výsledkem jsou obrazy celého obličeje ze všech úhlů. Analýza pleti pomůže každé z nás zdolat překážky na cestě k vysněné pleti!

Přijďte kdykoliv do Lancôme Beauty Institute a nechejte si zdarma udělat diagnostiku pleti. Svůj termín si můžete také rezervovat na webových stránkách Lancôme Beauty Institute.

Skin Screen analýza