Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Nehtový trend, se kterým zaperlíte

Info ikona
Perly

Na náramku, náhrdelníku, náušnicích a nově i na nehtech! Perly hlásí návrat, a tentokrát se rozhodly, že ozvláštní naši manikúru. Ať už se rozhodnete pro jednu decentní perličku, nebo perlami ozdobíte celý nehet, výsledný efekt rozhodně bude stát za to!

Už v loňském roce jsme si všimli, že perly dominují vlasovým doplňkům. Kdo neměl čelenku nebo sponku s perlami, ten jakoby vůbec nesledoval instagramové trendy. Aktuálně to ale vypadá, že se perly „přemístily“ z vlasů na nehty. Čím dál tím více zahraničních influencerů propadá manikúře s perličkami, která vypadá elegantně, nadčasově, a především vkusně (to se samozřejmě odvíjí od počtu použitých perel). Pokud tedy patříte k lidem, kteří milují zdobenou manikúru, pak se inspirujte tímto šmrncovním trendem.

S troškou šikovnosti si můžete perličky na nehty nanést samy. Důležité je pouze to, abyste použily kvalitní lepidlo na nehty a nehtové perličky, které budou držet. Kamínky à la perly seženete na e-shopech s potřebami pro manikérky. Samozřejmě můžete také vyčkat na znovuotevření manikúrních salónů a požádat o perličkové nehty svou manikérku.

Mohlo by se vám líbit
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit