Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Ani Francie ani neutrální barvy: Manikúru v létě 2024 ovládne velmi zábavný trend

Trendy v manikúře se mění stejně rychle jako ty v oblasti módy a kosmetiky. Ačkoliv francouzská manikúra nebo neutrální odstíny patří mezi stálé trendy nehtových designů, v letošní sezóně je vytlačí naprosto odlišné barvy. Zjistěte, o jaké barvy se jedná, a buďte na letošní léto připravená se vší parádou.

Aneta Akgül | 12. 06. 2024

Krásně upravené nehty s pěknou barvou hrají v celkovém vzhledu mnohem důležitější roli, než by se mohlo zdát. Vzhledem k přicházejícímu létu se blíží doba, kdy se v nehtových designech můžeme zase o něco více vyřádit a experimentovat. Dejte proto na chvíli sbohem neutrálním barvám a přivítejte na svých nehtech výrazné a živé barvy, které vás budou bavit.

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější pedikúra pro léto 2024: Trendy barvy, které budou v sandálkách vypadat perfektně

Ačkoliv se léto zatím stále nechce předvést v plné parádě, výlohy módních obchodů se již plní nejrůznějšími sandály a žabkami, což znamená jediné – je na čase připravit své nohy na otevřené boty. Ať už se svěříte do péče profesionálním pedikérkám v salónech, nebo si pedikúru dopřejete v pohodlí domova, je dobré vědět, které barvy laků budou v létě 2024 nejvíc trendy.
marianne.cz

Přivítejte své barevné já

Letní měsíce přímo vybízejí k tomu, abychom do svého stylu zařadily zase o něco více barev. A to nejen v módním stylu, ale také v manikúře. Minimalismus a neutrální barvy půjdou letos v létě lehce stranou, prostor naopak dostanou výrazné odstíny, ke kterým v průběhu roku většinou tolik netíhneme. Ačkoliv s obyčejnou bílou, béžovou nebo černou barvou na nehtech nikdy neuděláte chybu, léto si vyloženě žádá, abychom se v tomto směru trochu odvázali. A tak přichází nový nehtový trend.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Čím více barev, tím lépe

Věta méně je více v tomto případě rozhodně neplatí. Naopak, letní nehtové trendy se řídí pravidlem více je více. A za jakými barevnými kombinacemi se na cestě za nejkrásnější letní manikúrou vydat? Inspiraci hledejte v bonbónech! Ano, čtete správně. Jsou to totiž právě barevné sladkosti, které inspirovaly nehtové designéry k vytvoření toho nejžádanějšího trendu v letošní manikúře pro rok 2024. Ovocné Jelly Beans, duhové Skittles, oblíbené M&M’s nebo velmi dobře známé Lentilky – všechny tyto dobroty můžete mít jako inspiraci. Samozřejmě, že všechny nehty můžete sladit do jednoho odstínu, ovšem jak již bylo zmíněno, letošní trendy se řídí větou více je více, a tak již určitě tušíte, že v tomto případě je vyloženě žádoucí mít každý nehet jinak barevný. Letní trendy v manikúře letos zkrátka zkouší, jak moc se v tomto směru dokážeme odvázat.

Mohlo by se vám líbit

Jak vybrat správnou barvu a texturu rtěnky podle typyu pleti

Léto je ideálním obdobím pro experimentování s barvami a texturami rtěnek. Slunečné dny a teplé večery vybízejí k odvážnějším odstínům a lehčí konzistenci. Výběr správné rtěnky může být ale náročný, zvláště pokud chcete, aby ladila s vaším typem pleti. Tento článek vám pomůže vybrat produkt, která zvýrazní vaši krásu a bude vhodný pro letní podmínky.
marianne.cz

Nehty, které vás nepřestanou bavit

Mít každý nehet jinak barevný má jednu velkou výhodu – vaše manikúra vás rozhodně nepřestane bavit. Barvy můžete kombinovat jakýmkoliv způsobem, dejte proto své představivosti a kreativitě naprostou volnost a svobodu. Navíc, pokud chodíte na nehty do profesionálního salonu, ve většině případů zde mají na výběr desítky různých odstínů, a tak si snadno vyberete kombinaci, která se vám líbí nejvíce.

Nevýhody barevných nehtů

Navzdory tomu, jak je tento nehtový trend zábavný, kreativní a stylový, má svá úskalí. Zaprvé, výrazně nehty se nemusí hodit úplně ke všemu. Pokud se například chystáte na formální akci, kde na sobě budete mít minimalistické společenské šaty a boty na podpatku, mít nehty jako Lentilky není zrovna ideální. A zadruhé, pokud si manikúru děláte sama doma, pravděpodobně si budete k vytvoření tohoto trendu muset pořídit hned několik různých laků, přičemž každý použijete pouze na jeden nehet. Trend barevných nehtů sice má určitá úskalí, musíme mu ovšem nechat, že k letním měsícům se hodí naprosto dokonale. A tak by byla velká škoda ho alespoň jednou nevyzkoušet!

Největší letošní nehtový trend? Barvy! Inspirujte se a vykouzlete tu nejkrásnější letní manikúru roku 2024.
Zdroj článku

Související články

Krása
Trendy barvy laků na nehty na léto 2024: Dejte prostor fantazii a propadněte těm nejkrásnějším nehtovým stylům

Trendy barvy laků na nehty na léto 2024: Dejte prostor fantazii a propadněte těm nejkrásnějším nehtovým stylům

Dobrý nápad
Pohánění obruče, tlučení špačka a cvrnkání kuliček. Tyhle hry už děti neznají

Pohánění obruče, tlučení špačka a cvrnkání kuliček. Tyhle hry už děti neznají

Lidé a místa
V Prachaticích opravili  Štěpánčin park, který je teď ideálním místem pro každodenní procházky, rekreaci, zábavu i společenské akce

V Prachaticích opravili  Štěpánčin park, který je teď ideálním místem pro každodenní procházky, rekreaci, zábavu i společenské akce

Byt
Zrekonstruovaný mini byt v Praze, kde nábytek z řetězce doplňují recyklované retro kousky

Zrekonstruovaný mini byt v Praze, kde nábytek z řetězce doplňují recyklované retro kousky