Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Objevte elegantní a stylové doplňky v barvách podzimu od značky Kazar

Boty, kabelky, šátky a další doplňky od značky Kazar doslova hýří podzimními barvami. Jejich žluté a vínové odstíny vám rozzáří i ten nejšedivější podzimní den.

Promotion | 8. 10. 2018

Elegantní, ženská a trendy - taková je nová podzimní kolekce značky Kazar. Jejím heslem je "Zasloužíte si to nejlepší... Vždy..." a my nemůžeme než souhlasit. Mít v šatníku krásné, kvalitní, a navíc stylové boty, kabelky a šperky si rozhodně zaslouží každá žena.

V nové kolekci Kazar použil výrazné barvy, které jsou letošní podzim velmi populární. Sází na velmi ženskou vínovou, žlutou, kterou oblékaly celebrity na všech týdnech módy, a odstíny modré v matné i lesklé verzi. Jednotlivé kousky v kolekci jsou navrženy tak, aby se daly nosit v outfitech sladěných do jedné barvy, ale také tak, aby se daly vzájemně různě kombinovat. Motivy na některých kouscích pak připomínají puzzle, nebo dokonce malířskou tvorbu Picassa.

Neméně důležité jsou samozřejmě také materiály. Kazar do podzimní kolekce zapojil lakovanou kůži či imitaci hadí kůže s efektem holografického zlata. A protože celkový dojem z outfitu utváří drobné detaily, nechybí ani vzorované tkaničky, ozdoby ve stylu piercingu nebo podpatky připomínající kužely. Pak už záleží jen na vás, jak tyto boty, kabelky a doplňky zkombinujete s vaším outfitem a zda se bude hodit více do práce, na důležitou schůzku nebo na neformální setkání s přáteli.

My už jsme si v této kolekci stačily vybrat hned několik párů bot a mezi kabelkami máme také své favority. Prohlédněte si podzimní kolekci značky Kazar v galerii a rozhodně se do některých kousků také okamžitě zamilujete.

"Zasloužíte si to nejlepší... Vždy..."