Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

OSLO SKIN LAB: Ještě lepší výsledky po roce užívání!

Se svými zkušenostmi s užíváním doplňku stravy - koleganu Oslo Skin Lab, se s vámi podělí beauty blogerka Silke Grane. O svou pleť vždy pečovala, jak nejlépe uměla. I přesto ji výsledky hydrolyzovaného kolagenu velmi překvapily.

Promotion | 30. 04. 2020

Silke Grane je autorkou úspěšného blogu beautybysilke.dk s více než dvaceti lety zkušeností v oboru péče o pleť. Dlouhé roky pracovala jako make-up artist a beauty editor v časopise. I ona se spojila s Oslo Skin Lab, aby vyzkoušela, jestli The Solution funguje.

Přirozenost na prvním místě

Ke stárnutí má Silke značně uvolněný postoj. A to navzdory svému povolání, kde je vzhled velmi důležitý. „Pro mě je vzdorování věku hlavně o tom, že se snažím cítit dobře a udělat pro sebe vždy to nejlepší možné. Můj obličej je tak trochu mojí vizitkou, takže je logické, že se chci v dobré stavu udržet co nejdéle. Zároveň ale nechci působit jako umělá karikatura. Chci být přirozená.“

Jako odbornice otestovala Silke během let mnoho a mnoho produktů, které byly na trhu k mání. „Jsem tak trochu posedlá kvalitními čisticími přípravky, používám séra, hydratační masky. A to denně. Nicméně tohle bylo poprvé, co jsem testovala čistý kolagen,“ přiznává. „Jsem taky nadšená z toho, že jde o 100% přírodní produkt, který neobsahuje žádné jiné přísady.“ Stejně snadné bylo pro Silke i pravidelné užívání přípravku. Protože je prášek bez chuti, je možné ho přimíchat do téměř jakéhokoli pokrmu. A Silke, která miluje vydatné snídaně, ho tak do denní rutiny zařadila vždy hned ráno.

Ještě předtím, než Silke začala s pravidelným užíváním kolagenu Oslo Skin Lab The Solution, podstoupila vyšetření pleti na švédské klinice v Helsingborgu. Sken pleti vyhodnotil nejen hloubku vrásek, ale i strukturu pokožky a stav pigmentových skvrn. Další schůzka byla naplánována po osmi týdnech pravidelného užívání. A všichni byli samozřejmě zvědaví, jestli pravidelná konzumace The Solution měla na pokožku nějaký vliv.

Výsledek a první reakce po 8 týdnech? Pleť o 6 let mladší než ve skutečnosti

Výsledky Silke velmi příjemně překvapily: „Došlo u mě k eliminaci vrásek o 51 %!“. A to už za svou profesní kariéru měla možnost otestovat mnoho produktů a procedur. Vždyť o svou pleť se tehdy 47 letá Silke samozřejmě pravidelně a intenzivně starala… a i přesto ji výsledky překvapily. Vyšetření pleti po pravidelném užívání kolagenu totiž Silkinu pokožku vyhodnotilo jako pokožku 41leté ženy – označilo ji tedy o 6 let mladší. Kromě toho přístoje naměřily zmenšení vrásek o 51 %!

pr

„Ze své pleti mám teď neuvěřitelné dobrý pocit,“ popisuje Silke. „Skenování pokožky také ukázalo, že je její povrch výrazně hladší než předtím. A tohle cítím i při každodenním líčení, nemusím používat podkladový make-up pro vyrovnání nedokonalostí.“

pr

Ještě lepší výsledky rok poté

Když se Silke rozhodla absolvovat další sken po více než roce užívání kolagenu Oslo Skin Lab, neměla žádná velká očekávání. Obzvláště poté, co první výsledky po osmi týdnech užívání kolagenového prášku Oslo Skin Lab ukázaly tak výrazné snížení hloubky vrásek. O co by to mohlo být lepší?

"Výsledek byl ale opět skvělý. Ukázal zlepšení struktury mé pleti a to o dalších 18 % od minulého skenu. Mimo jiné také menší póry a zmenšení hloubky malých linek kolem očí. Moje pleť je pevnější a vypadá mnohem lépe, než když jsem více než před rokem The Solution začala užívat ," říká nadšeně Silke.

Kolagen je pleti vlastní, ale jeho množství a tvorba s věkem klesá

Kolagenový prášek The Solution™ neobsahuje žádné přísady. Jde o čistý a hydrolyzovaný kolagen. Ostatně, kolagen je pleti vlastní bílkovina, která se v našem těle přirozeně vyskytuje. Právě díky němu je naše pleť v mladším věku hladká a pevná. Od 30. roku života ale množství kolagenu v kůži klesá. A to je hlavní důvod, proč vznikají vrásky. Mimochodem, ztrátu kolagenu urychlují i přílišné slunění, kouření nebo znečištění.

Výzkumy ukazují, že pravidelné užívání kolagenových peptidů, které přípravek Oslo Skin Lab The Solution™ obsahuje, může snížit hloubku vrásek i eliminovat celulitidu. Přečtěte si podrobnosti!

pr

Proč Oslo Skin Lab užívat?

• Pevnější a pružnější pokožka

• Méně viditelné vrásky

• Redukce celulitidy

• Výrazné zlepšení textury pokožky

• Prevence známek stárnutí

Pokud chcete i vy vyzkoušet účinky kolagenu, podívejte se na stránky Oslo Skin Lab a vyzkoušejte. Čtenářky marianne.cz mají slevu 50 % na první nákup zde.