Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Pravý čas na dovolenou a nový šperk od Apartu

Info ikona
Apart

Sníte o romantické procházce po pláži s uklidňujícím šuměním moře a o příjemně teplých paprscích ve tváři? To zní, jako byste potřebovali konečně pořádnou dovolenou! Apart pro vás připravil překrásné šperky, které budou stylovým doplňkem při poznávání všech koutů světa.

Promotion | 24. 08. 2020

Šperky Apart jsou inspirovány podmořským světem a ukrývají v sobě atmosféru těch nejexotičtějších míst. Můžete se ozdobit například kouzelnými mušličkami, lasturami, hvězdicemi, korály nebo dokonce mořskými koníky.

Tajuplné mušle Kauri jsou také nazývány jako mušle štěstí. Dříve byly používány jako platidlo, a proto jsou dnes symbolem prosperity a bohatství. Neváhejte a pořiďte si tento zajímavý doplněk v podobě zlatých náušnic, náhrdelníku nebo náramku.

Info ikona
Apart

Stříbrný náramek se zirkonyStříbrný náramek - hvězdice, mušleStříbrný přívěsek - hvězdice 

K moři jedině s originálním šperkem od Apartu

Plánujete se konečně vydat na zaslouženou dovolenou? S kolekcí Beads si můžete vytvořit unikátní šperk, se kterým okamžitě okouzlíte své okolí. Stane se nepřehlédnutelnou ozdobou, ať už máte namířeno kamkoli.

Je to tak jednoduché! Vyberte si základní vzor náramku a poté jej doplňte jednotlivými korálky s oblíbenými vzory. Jestliže svůj náramek už máte, stačí přidat několik málo korálků s motivy cestování a dodáte mu úplně nový letní vzhled.

Info ikona
Apart

Stříbrný náramek beadsStříbný přívěsek na náramek beads - Mušle, HvězdiceStříbrný přívěsek beads se zirkony - hvězdice

Náhrdelník nebo náramek si můžete zkrášlit také přívěsky z kolekce Charms. Najdete v ní spoustu skvěle vypadajících stříbrných a zlacených přívěsků, které dokonale zapadnou do letního konceptu šperků. Vybírat můžete mezi nejrůznějšími mušlemi, mořskými zvířaty, hvězdicemi, námořnickými symboly a dalšími.

Info ikona
Apart