Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Testovali jsme technologickou vychytávku UFO 2! Jak obstála?

V čem se UFO 2 od FOREO liší od předchozího modelu, co od něj můžete očekávat a stojí za investici? Tajemství dokonalé pleti objevíte v článku níže.

Promotion | 28. 05. 2020

Hi-tech beauty vychytávky zbožňuji! Už předchozí model pleťové masky UFO byl pravidelnou součástí mé kosmetické rutiny, pleť po něm byla hydratovaná a krásně projasněná. Dvojka mě tedy přirozeně lákala, protože oproti svému předchozímu modelu má v rukávu několik upgradovaných vychytávek.

jksdflsjfdkjsl
UFO 2 od FOREO, 7490 Kč, prodává Notino

Švédská značka Foreo prohlašuje, že se tento rok postarala o významný pokrok ve smartmaskingu díky nejúčinnějšímu a nejrychlejšímu "Power Mask" ošetření na míru na světě. A já jim musím dát velmi skromně za pravdu! Co mě přesvědčilo? 

Sonický přístroj UFO 2 od FOREO exkluzivně využívá plné spektrum LED světla. Rituály péče o pleť jsou v aplikaci nastavené na míru a je v něm zabudovaná vyspělá termoterapii, která dokáže dodat pleti teplo až 5x rychleji než u první generace produktu. Co to znamená v praxi? Že si sami můžete navolit, jak bude vaše ošetření vypadat a jakého výsledku toužíte docílit. Každé z osmi světel má odlišné vlastnosti, které odborně aktivují klíčové ingredience v jednotlivých maskách a vytváří tak cílené ošetření na míru.

Zajímá vás, co které světlo umí?

jdsskjdksja
Osm světel, osm různých vlastností. Vyzkoušejte je postupně všechny!

UFO 2 od FOREO využívá vyspělé technologie termoterapie, díky které se aktivní ingredience masek mnohem rychleji a hlouběji do pleti vstřebávají. Pleť zahřeje na příjemných 45°C, což oceníte v chladnějším počasí nebo navečer, když chcete pleť zregenerovat a připravit ke spánku. Já osobně si teplo užívám mnohem raději než ochlazování, tedy kryo-terapii. Na tu ale nedám dopustit po ránu! Obličej opravdu probudí, zpevní tvář i kontury a hlavně, redukuje oteklý vzhled.  

sndkjfksljfk
Foreo UFO 2 zakoupíte ve 3 barevných provedeních (světle růžové, tmavé růžové a mátové).

Moje pleť, která je normální/dehydrovaná, si ošetření pomocí inteligentní pleťové masky UFO 2 od FOREO užívá dvakrát týdně. Na výběr je velké množství masek - moji oblíbenci jsou Youth Junkie (intenzivně vyživující maska s protivráskovým účinkem), Call It Night (noční revitalizační maska pro obnovu pleti s vyživujícím účinkem), Glow Addict (rozjasňující maska) a novinka s manuka medem Farm to Face Manuka Honey (revitalizační maska). Po každém ošetření touto technologickou vychytávkou mám pocit, jako bych absolvovala mini kosmetiku v salonu. Pleť vypadá svěže, šťavnatě, je vyhlazená a rozjasněná. Doslova miluji čas strávený s dvojkou a baví mě, že ho mohu nastavit podle konkrétních potřeb své pleti. Přeci ale jedno mínus najdu, bez mobilní aplikace nebude fungovat a při každém použití musíte naskenovat vybranou masku. Jakmile si na to ale zvyknete, přijde vám to zcela automatické a už nad tím nemrknete okem. 

Jak ho tedy správně používat? 

  • Stáhněte si do svého mobilu aplikaci FOREO For You
  • Pomocí Bluetooth se připojte k aplikaci, stiskněte tlačítko na přístroji a zaregistrujte ho před prvním použitím.
  • Načtěte čárový kód masky nebo její krabičky. 
  • Upevněte masku pomocí plastového kroužku, stiskněte tlačítko a následujte instrukce v aplikaci.
JAJDKSD
UFO 2 od FOREO propojíte jednoduše s mobilní aplikací.

Podívat se můžete i na instruktážní video. 

Cena inteligentní pleťové masky UFO 2 od FOREO  není nízká, to si řekněme narovinu. Ovšem technologie, které Foreo nabízí, nejsou levnou záležitostí. Ač se to nemusí zdát, dostat kryo-terapii do tak malého přístroje je extrémně náročné. Domů si pořizujete revoluční hi-tech vychytávku, která vám dlouho vydrží a jakmile ji jednou použijete, okamžitě se do ní zamilujete. To vám garantuji!