Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Tipy na dárky, které pečují a potěší každou z vás

Info ikona
Žena u vánočního stromu.

Patříte mezi ty, kteří mají už v září nakoupené všechny dárky a dělá vám obrovskou radost vymýšlet co nejoriginálnější kousky? Nebo ve vás blížící se Štědrý den spíš vyvolává paniku a vy si marně lámete hlavu, co pořídit svým blízkým tentokrát? Jestli nemáte nápad, nestyďte se sáhnout po klasice, která zkrátka u žen vždy funguje – něco, co využijí každý den, budou díky tomu zase o něco krásnější a ještě je to hezky zabalené.

Promotion | 6. 12. 2022

Kosmetika patří mezi dárky, které se sice pod vánočním stromkem objevují pravidelně, ale to neznamená, že z nich obdarovaný nebude mít radost. Řekněme si upřímně: někdy je přílišná snaha o originalitu spíše na škodu. I tady ale platí, že výběru musíte věnovat trochu péče a času a nesáhnout hned po prvním náhodném balíčku, který vám padne do oka.

Kromě parfémů, přípravků na vlasy nebo do koupele ženy určitě ocení i něco, co se postará o jejich pleť. Ta je totiž nejvíce vidět, takže toho hodně prozradí a téměř každá žena jí věnuje určitou péči (nebo alespoň by určitě měla). Co se vyplatí? Více či méně nápadně se předem informovat o určitých okolnostech, na základě kterých budete pak tu správnou dárkovou sadu vybírat. 

V případě přípravků, které se starají o pleť, můžete totiž snadno sáhnout vedle a obdarované byste pak nadělili spíše starosti. Poraďte se s její kamarádkou, sestrou nebo třeba maminkou, aby pro vás zjistila, jakou kosmetiku používá. Poproste ji, aby pro vás zjistila třeba následující užitečné informace: jestli má ráda spíše lehčí nebo hutnější krémy, z kolika kroků se skládá její denní a večerní rutina v koupelně, zda nemá na některé složky třeba alergii nebo s jakými značkami má dobré zkušenosti.

Až na základě těchto odpovědí běžte do specializovaného obchodu či lékárny a tam se znovu poraďte s personálem. Není ostuda pořídit i přesně to, co už dotyčná doma má a používá – bude to sázka na jistotu. A pokud víte, že na překvapení ani jednoho z vás příliš neužije, prostě se zeptejte, co by se jí líbilo a máte 100% vyhráno. 

Skvělou možnou alternativou by mohla být třeba letošní vánoční nabídka dermokosmetiky Eucerin, která vytvořila několik balíčků na míru pro všechny typy pleti. Vybere si tak i ta nejnáročnější žena se specifickými potřebami.