Přejít k hlavnímu obsahu
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Krása

Úzké obočí je zpět... A Rihanna v něm doslova válí!

Když prosazovala husté a výrazné obočí, následovaly jsme ji. Pak si ho kompletně odbarvila a teď vrací do hry obočí třicátých let. Kdo se přidá?

Promotion
Markéta Vörös | 6. 08. 2018

Fotku, která vznikla pro zářijové vydání britského Vogue, sdílela na Instagramu se svými šedesáti čtyřmi milióny sledujujících. A vlna nevole na sebe nenechala dlouho čekat! Zazněly dokonce komentáře typu "No, please, I love my eyebrow." Jde vidět, že Rihanna prostě udává trendy a ostatní jí slepě následují.

 

Tenké žiletkové obočí se začalo nosit ve dvacátých letech minulého století, ale slavilo největší úspěch v letech třicátých. Zamilovaly si ho téměř všechny známé herečky té doby jako byla Bette Davis či Greta Garbo.

jclsdkjdlksjflkd
Greta Garbo pro film Mata Hari, 1931

Následně ho nahradilo obočí husté a dokonale vytrhané a tenké žiletky se do módy vrátily znova v sedmdesátých letech s vlnou diska. 

jsdklsjfklsjfl
Královna disco hudby Donna Summer

Osmdesátky se znova vrátily do podoby výrazného, až neupraveného obočí a devadesátky si pohrávaly s dokonale vytvarovaným a přehnaně nabarveným obočím a tmavou konturkou kolem rtů ve stylu rapperky Lil Kim. 

sdjslkjkfjl
Lil Kim v době své největší slávy

Začátek milénia se znova nesl na vlně tenkého obočí a jeho milovnicí byla například zpěvačka Gwen Stefani v době, kdy začala zpívat se skupinou No Doubt.

kdjdlskfjlksdjgl
Rok 1996 a skupina No Doubt

Tak co myslíte, způsobí Rihanna revoluci a historie se bude opakovat, nebo je to jen jeden z jejích úletů?

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion