Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Vánoce ve znamení třpytivých šperků

Info ikona
Apart

Chcete pro své blízké vybrat neobyčejný dárek, který jim bude dělat radost nejen během svátečního období, ale ještě i dlouho po něm? To přesně splňují šperky, které jsou skvělým módním doplňkem pro každý den.

Promotion | 3. 12. 2020

V našem životě je hned několik významných žen – manželka, maminka, dcera, sestra nebo třeba i nejlepší kamarádka. Proto bychom je měli potěšit dárkem s jedinečným charakterem, který bude vyjadřovat, jak moc si jich vážíme.

Inspirujte se těmi nejkrásnějšími šperky, které pro Vás značka APART letos připravila.

Diamantový třpyt

Diamant je vznešený klenot s nepomíjivou krásou. Často je také označován za krále všech drahokamů. Proto je ideálním dárkem pro někoho opravdu blízkého.

Diamantový prsten bude nejen úžasné překvapení pod stromečkem, ale může v sobě ukrývat i hlubší význam – co když je to zásnubní prsten? Tento okamžik si představuje snad každá žena. A právě zvláštní atmosféra Vánoc vybízí k tomuto velkému životnímu kroku.

Info ikona
Apart

Dalším krásným dárkem jsou zlaté přívěsky a medailonky zdobené nádhernými diamanty, do kterých můžete uschovat všechna svá tajemství. Také souprava diamantových náušnic a přívěsku nebo šperky s romantickým motivem srdíčka udělají radost nejen přítelkyni, ale také mamince či sestře.

Všechny milovnice diamantů v jemné a nenápadné formě zajisté potěší náramky z kolekce Fun Fun nebo Joy.

Zlatá klasika

Zlaté šperky jsou ležérní doplněk, který si oblíbila spousta žen. Jsou inspirovány nejen nejnovějšími trendy, ale také klasickými a nadčasovými vzory. Široká nabídka zlatých šperků APART, které jsou zdobeny okouzlujícími diamanty, brilianty nebo zirkony, je přizpůsobena vytříbenému vkusu a jedinečnému stylu každé ženy. Kolekce Colours navíc přináší mnoho překrásných prstenů, náhrdelníků, přívěsků, náušnic i náramků, které zaujmou svými barevnými kombinacemi.

Info ikona
Apart

Stříbrné jiskření

Stříbrné šperky jsou nevyčerpatelným zdrojem inspirace při plánování vánočních dárků. Překvapí Vás nejen svou rozmanitostí a krásou, ale také příznivou cenou.

Kolekce Magic Moments si Vás získá především svou jemností a symbolikou. Nabízí nespočet úžasných šperků s vlastním příběhem.

Odvážnější přístup přináší oblíbená kolekce La Donna, která má obdiv všech stylových žen. Spojení populárních stříbrných šperků s kontrastně černými detaily vytváří opravdu neobyčejně podmanivé doplňky.

Jestliže hledáte dárek, se kterým zazáříte, potom je pro Vás třpytivá kolekce Glamour ta pravá. Je plná překrásných šperků různých vzorů s nádhernými kompozicemi zirkonů, které neuniknou ničí pozornosti.

 

Info ikona
Apart

Nadčasové perly

Doplňky symbolizující eleganci a vkus, které milují všechny věkové kategorie – od „teenegerů“ až po naše babičky. Ano, hovoříme o nestárnoucích perlách, které jsou sázkou na jistotu. Zavděčíte se s nimi každé ženě a navíc v kombinaci s jemně třpytivými zirkony budou dokonalým šperkem na každou významnou událost.

Vánoční kolekce Apart