Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Vánoční nostalgie se šperky Apart

Info ikona
Apart

Jsou to právě naše vzpomínky, oblíbená místa a výjimeční lidé, kteří v nás vyvolávají pocit nostalgie a štěstí. Je krásné opět se po letech setkat, vrátit se k nezapomenutelným zážitkům z minulosti a znovu prožívat ty nádherné okamžiky zachycené na fotografiích – díky tomu všemu se můžeme opět radovat z maličkostí.

Promotion | 9. 11. 2020

Vánoční kampaň značky Apart vypráví přesně o takovém setkání tří přátel, kteří během svátků společně zažívají neobyčejné chvíle. Vánoce jsou tím nejkouzelnějším obdobím v roce a jejich zvláštní atmosféra nás vybízí, abychom se v myšlenkách vraceli k momentům, které pro nás byly v životě skutečně vzácné. V nové kampani se objevují šperky, které přesně vystihují jedinečnou povahu Vánoc. Kromě nestárnoucích perel v klasických i neobvyklých provedeních je zde k vidění spousta okouzlujících stříbrných a zlatých šperků s jiskřivým třpytem diamantů či zirkonů. Samozřejmě nesmí chybět ani typické vánoční vzory jako sněhové vločky, hvězdičky nebo oblíbený motiv srdce. Nejen to, ale mnoho dalších nadčasových doplňků se stane dokonalou inspirací na krásné dárky, se kterými proměníte letošní Vánoce v neobyčejné.

Apart

Apart však nezapomíná ani na individualitu každého z nás. Kolekce Beads a Charms nabízí jedinečnou příležitost sestavit si originální doplňky podle svých představ. Základním vzorem je náramek, který je možné ozdobit desítkami překrásných korálků a přívěsků dle vlastního výběru. Díky tomu si můžete vytvořit šperk ve svém oblíbeném stylu.

Apart

Vánoce přinášejí ty nejkrásnější emoce, pocity i úžasné zážitky. Právě proto je trávíme s těmi, kteří jsou pro nás v životě nejdůležitější. S nimi můžeme sdílet všechny hezké vzpomínky a prožívat výjimečné chvíle štěstí , které pro nás tolik znamenají.

Celou vánoční nabídku naleznete na www.apart.cz