Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Vytěžte ze svých krémů maximum

Info ikona
FOREO

Představte si, o kolik měkčí a plnější by vaše pleť byla, kdyby dokázala využít všechny aktivní látky z vašeho oblíbeného krému nebo séra...

Promotion | 28. 10. 2020

Při klasické aplikaci pleťové péče řada cenných ingrediencí zůstává na povrchu kůže, odkud se bez užitku vypaří. Sonický přístroj UFO 2 od značky FOREO jakýkoliv váš oblíbený krém, masku, gel nebo sérum posune na zcela novou úroveň.  Díky T-Sonic pulzaci, LED terapii, kryoterapii a termoterapii dokáže zajistit, aby se živiny vstřebaly co možná nejhlouběji do pokožky. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Ať žije teplo

Tajemstvím úspěchu je prostřednictvím tepla otevřít póry, které pak lépe vstřebají účinné látky. Dřív se za tímto účelem přikládaly na obličej horké mokré ručníky, dnes se o to postará UFO 2 se zabudovanou tepelnou technologií. Termoterapeutická destička se rozehřeje až na 45° C, což je ideální teplota pro zjemnění pokožky a její přípravu na maximální čerpání aktivních látek z krémů, gelů nebo sér jakékoliv značky. Bez prohřátí by všechny látky v nich obsažené zůstaly bez užitku napovrchu pokožky. Termo funkce UFO 2 se postará, aby se dostaly hluboko pod povrch, kde budou místo pár minut působit dlouhé hodiny.

Sonický přístroj pro nanášení masky UFO 2 od FOREO
Sonický přístroj pro nanášení masky UFO 2 od FOREO

Model druhé generace

„Sonický přístroj UFO prohřívá pokožku, což je nejen příjemné a uvolňující, ale navíc velmi účinné – je tak zajištěna lepší absorbce aktivních látek. Kromě toho UFO skrze LED světelnou terapii snižuje záněty v kůži a pomáhá mírnit její zarudnutí a podráždění. V podstatě se jedná o stejnou technologii, kterou používáme v naší dermatologické klinice. S tímto malým zařízením tak získáte možnost domácího ošetření, jež je velmi podobné tomu profesionálnímu,“ míní britská dermatoložka Dr. Lana Kashlan. Oproti původnímu přístroji nabízí nový model UFO 2 řadu vylepšení a to včetně schopnosti prohřát pokožku až 5x rychleji. Díky kryoterapii pak snižuje otoky, prostřednictvím červeného světla podporuje tvorbu kolagenu, v rámci T-Sonic pulzů zlepšuje prokrvení pokožky, eliminuje tmavé kruhy pod očima, dodává pleti výživu i hydrataci a mnoho dalšího.

Maximum pro vaši pleť

Máte své oblíbené kosmetické produkty, které skvěle fungují, ale přesto byste pro svou pleť chtěli ještě něco navíc? UFO 2 od FOREO to umí! Na značce, textuře, typu produktu ani ingrediencích nezáleží. Stačí svůj krém, olejové sérum nebo třeba masku nanést na pleť a pak povolat na pomoc UFO 2. Díky citlivému zahřívání a T-Sonic pulzům se zlepší schopnost pokožky absorbovat účinné látky, žádná z cenných ingrediencí tak nezůstane bez užitku na jejím povrchu. Konečně tak získáte maximum!

V týdnu od 2. do 8. listopadu navíc jako dárek k nákupu FOREO UFO nebo UFO mini dostanete 4 balíčky pleťových masek jako dárek, nabídku najdete zde