Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Začalo to prvním obchodem ve Vodičkově ulici, dnes jich je přes 70! Značka Yves Rocher slaví 30. výročí v Česku

Info ikona
Yves Rocher

Některé milovnice kosmetiky Yves Rocher si jistě pamatují první obchod ve Vodičkově ulici. Věřili byste, že od jeho otevření uběhlo již třicet let? Značka původem z bretaňského městečka La Gacilly letos slaví v České republice kulaté výročí a my u této příležitosti položili několik otázek generálnímu řediteli Miroslavu Kubrichtovi.

Promotion | 26. 08. 2021

Letos slaví Yves Rocher kulaté výročí, značka za tu dobu ušla pěkný kus cesty, kde ji vidíte za dalších 30 let?

Ačkoli se svět neustále vyvíjí a mění a je těžké říct, kam se kosmetické odvětví posune, věřím, že značka Yves Rocher bude mít i za 30 let své pevné místo na českém trhu i v srdcích českých zákaznic a že během dalších 30 let bude nadále čerpat inspiraci z přírody, bude ještě více udržitelná a stále půjde ostatním příkladem v nastavování a plnění svých závazků.

Co byste značce popřál k výročí?

Protože úspěšná může být jakákoli značka pouze tehdy, pokud má své věrné spotřebitele, popřál bych Yves Rocher, aby i nadále budovala skvělý vztah se svými zákaznicemi a byla i nadále místem, kam se budou rády vracet pro své oblíbené kosmetické produkty.

Na čem aktuálně pracujete? Můžeme se těšit na nějaké novinky?

Posláním společnosti Yves Rocher je neustálý vývoj, aby mohla nabízet kvalitní a dostupné produkty všem, a to s ohledem na životní prostředí. Aktuálně se snažíme ještě více snížit spotřebu plastů, naše zaměstnance vzděláváme v oblasti udržitelného rozvoje a pokračujeme v úsilí redukovat produkci skleníkových plynů. Co se týče produktů, tak ještě tento rok na podzim uvedeme novou detoxikační řadu péče o pleť Elixir Botanique a těšíme se i na letošní Vánoce, které přinesou dvě úžasné limitované edice.

Co pro vás značka Yves Rocher znamená?

Značka Yves Rocher je pro mě jako rodina. Společnost stále funguje jako rodinná firma a tento duch se přenáší i do ostatních poboček po celém světě. Mám velkou radost, že spolu se zaměstnanci fungujeme jako sehraný tým, který se nejen snaží naplnit přání a potřeby zákaznic, ale podílí se na misi Yves Rocher – spojovat muže a ženy s přírodou, jak si přál už zakladatel značky, pan Yves Rocher.

Info ikona
Yves Rocher

První obchod Yves Rocher v Praze ve Vodičkově ulici.

Pohled do historie

V roce 1991 jste si produkty Yves Rocher mohli zakoupit formou pultového prodeje. V obchodě byl zřízen i kosmetický salón, který zde funguje dodnes. I když se mnoho produktů, jejich složení i design postupem času změnilo, jedna věc zůstává – kvalita čerpající ze světa rostlin.

Zákaznice si značku Yves Rocher rychle zamilovaly, proto následovalo otevření dalšího obchodu v Brně na České ulici. Za Brnem následovala prodejna na Václavském náměstí, v Plzni, na Černém Mostě, Letňanech a dalších městech a nákupních centrech po celé České republice. Dnes se mohou zákaznice v Česku pro své oblíbené produkty zastavit v jednom z našich 73 obchodů, kde na ně čeká široký sortiment pleťové, tělové, vlasové i dekorativní rostlinné kosmetiky, která je šetrná jak k lidem, tak i naší planetě. S výběrem správné beauty rutiny rády pomohou vyškolené kosmetické poradkyně, využít lze i služby přístrojové diagnostiky pleti, která je zcela zdarma.