Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Krása

Zapojte se do testování liftingové péče Lancôme

Stárnutí nezastavíme, to ale nutně neznamená, že naše pleť musí ztratit pružnost a pevnost. Řada Rénergie provází miliony žen v boji proti vráskám a ztrátě pevnosti pokožky již déle než 20 let. Nyní máte možnost se samy přesvědčit o zázračných účincích liftingové péče Rénergie Multi-Lift.

Promotion | 28. 08. 2018

Stres, životní styl, znečištěné ovzduší... Naše pleť stárné z mnoha důvodů. Některé z nich jsou přirozeným vývojem, který nelze změnit. Pak jsou tu ale příčiny, které můžeme ovlivnit a stárnutí pleti pozastavit.

Jedním takovým pomocníkem, který dodá pleti potřebnou péči a viditelně zredukuje vrásky je denní krém Rénergie Multi-Lift od Lancôme.

Získejte vyšší sebevědomí díky liftingové pleťové péči Rénergie. Lancôme nachází inspiraci v zásadních vědeckých poznatcích. Tentokrát je to oblast astrobiologie, která přesně ví, co vaše pleť potřebuje a prostřednictvím svých poznatků vám pomůže v boji proti stárnutí.

Lancome

V exkluzivní spolupráci s expertem na astrobiologii, profesorem Alainem Coligem, vyvinula značka Lancôme speciálně pro svoji řadu liftingové péče Rénergie Multi-Lift unikátní technologii [Up-Cohésion]™. Jádro této technologie tvoří sloučenina výtažků ze stromovité kapradiny Cyathea Medullaris pocházející z Nového Zélandu a guanosinu. Ty jsou zárukou blahodárných účinků pleťové péče na pevnost a vitalitu pleti.

Základ jedinečné a okamžitě rozpoznatelné kultovní vůně produktů řady Rénergie tvoří jemné tóny růže Lancôme spolu s květinovým nádechem pivoňky a kosatce. Lahodný a svěží ovocný nádech dodávají této vůni tóny mandarinky a hrušky.

Už se nemusíte rozhodovat mezi účinností nebo texturou – krémy Rénergie jsou k dispozici ve třech texturách: lehký krém Légére, krém a hutný krém Riche. Tyto tři smyslové zážitky naplňují očekávání všech žen a jsou odpovědí na jejich rozličné aktuální potřeby a různá roční období.

Liftingová péče Rénergie Multi-Lift výrazně redukuje vrásky již za pouhé 4 týdny! V Marianne jsme neodolaly a musely jsme tento produkt otestovat na vlastní kůži. Podívejte se na video:

Staňte se součástí testovacího týmu!

Jelikož si nechceme zázračné účinky liftingové péče nechat jen pro sebe, otestovat ji můžete teď i vy.

Registrujte se zdarma vyplněním formuláře a my vybereme 50 z vás, které se zúčastní čtyřtýdenního testování krému Rénergie Multi – Lift, který je pro všechny typy pleti.

Registrace byly ukončeny.