Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Najdete v tomto bytě nábytek z oblíbeného nábytkového řetězce?

Info ikona
Najdete v tomto bytě nábytek z oblíbeného nábytkového řetězce?

Vkusně zařízený interiér nemusí být pouze otázkou vysokých financí. Pravým uměním je zakomponovat i levnější kousky tak, že působí luxusním dojmem.

Terezie Benoni | 7. 02. 2023

Při stěhování do většího bytu si majitelé nemohli příliš vyskakovat. Jejich omezené finanční prostředky je donutili k tomu, že museli stěhovat i staré kousky, kterých se chtěli zbavit, nakonec dali zavděk i některým poděděným kusům nábytku, zbytek se rozhodli dokoupit v oblíbeném nábytkovém řetězci. Vhodná kombinace starších i nových kousků dala vzniknout zajímavému interiéru s klasickou a nadčasovou atmosférou, který působí domácím a útulným dojmem.

Galerie: Byt v klasickém stylu
Mohlo by se vám líbit

Nábytek po babičce kombinuje s moderními prvky

Magdalena Linke-Koszek ve Varšavě hledala půl roku vlastní bydlení. Chodila na spoustu prohlídek bytů, a nakonec našla ten pravý přímo pod nosem.
marianne.cz

Malé rekonstrukci se nevyhnuli

Největší zásah bylo nutné provést v hlavní obytné místnosti, která slouží jako kuchyň propojená s jídelnou a obývacím pokojem. Dřevěné podlahy byly ve velmi špatném stavu, a tak bylo potřeba pořídit nové. Nové parkety jsou z tmavě mořeného dubu. Zbrusu nová je také kuchyňská linka, která nabízí spoutu úložného prostoru. Celou stěnu při vstupu do kuchyně lemují veliké zabudované skříně. V bytě jsou celkem tři ložnice. Jeden malý pokoj slouží pro občasné přespávání již dospělých dětí, další menší pokojík je dnes zařízený jako pracovna. Hlavní ložnice má osvěžující atmosféru především díky tomu, že se z ní dá dvoukřídlými dveřmi vejít na balkon vedoucí do klidného vnitrobloku. Ani zde nechybí zde velkorysé šatní skříně.

Mohlo by se vám líbit

Typický starý venkovský dům v Hukvaldech prošel citlivou rekonstrukcí

Ráj na zemi. Tak se dá mluvit o tomto domě s rodinnou atmosférou, který jeho majitelé citlivě opravili s respektem k historii tohoto místa.
marianne.cz
Zdroj článku