Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Byt

Ve dvoupokojovém bytě se podařilo dochovat původní dřevěné trámy

Info ikona
Ve dvoupokojovém bytě se podařilo dochovat původní dřevěné trámy

Padesátimetrový byt v centru Kodaně je skromný a minimalisticky zařízený, přesto vás doslova obejme jeho domácí atmosféra prostoupená klidem a pohodou. Čemu za to vděčí?

Terezie Benoni | 23. 06. 2022

Krása v jednoduchosti. Milionkrát omílané dogma, které v interiérovém designu platí víc než kdekoli jinde, a přesto na něj mnohdy zapomínáme. Pojďte se o jeho pravdivosti znovu spolu s námi přesvědčit při návštěvě dvoupokojového bytu v historickém centru Kodaně. Interiéru vládne pouze dřevo a bílé stěny. Pár kusů nábytku je ryze praktických, i dekorací je poskrovnu. Přesto právě zde cítíte, že byste dokázali říct: „tady jsem doma“.

Galerie: Útulný byt v Kodani
Mohlo by se vám líbit

Dřevo, dřevo a zase dřevo

V celém interiéru jsou nové dubové masivní podlahy ve světlém dekoru, které kontrastují s původnímu dřevěnými trámy, které jsou naopak namořené do tmavého odstínu. Také kuchyňská linka je ve smetanovém tónu, se světlou pracovní deskou. Za původními repasovanými dveřmi se v kuchyni ukrývá praktická spižírna, komora a v ložnici zase šatna. Nebylo proto nutné byt zatěžovat velkými kusy nábytku a veškeré úložné prostory jsou vyřešené tímto způsobem.


Zdroj informací: Fantastic Frank, fantasticfrank.dk

Mohlo by se vám líbit