Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

černá vlna z Designbloku

Designblok už skončil, ale my se pořád nemůžeme vzpamatovat z toho, jak se vám líbil náš černočerný stánek. Proč jsme ho udělali a jak jsme ho udělali? A jakou inspiraci si z něj můžete vzít do svých domovů? Podívejte se na naše tipy i vtipné video se zrychleným produkčním Filipem!

Anna Černotová | 13. 11. 2018
Takhle to všechno začalo - OSB deskami, načernými na černo.

Takhle to všechno začalo: OSB deskami. Tenhle znovuobjevený materiál, který se už v interiérech používá nejen jako konstrukční, ale i pohledový, můžete buď nechat vyniknout v původní podobě, nebo jej jako my natřít libovolnou barvou. OSB desky doporučujeme nakoupit v Hornbachu, mají je tam kvalitní a za dobrou cenu. 

Náš skandinávský speciál Nordic, který jsme vydali v létě, měl velký úspěch, a proto jsme se rozhodli v severském duchu prezentovat i na Designbloku. Tentokrát jsme se ale posunuli do temné roviny Nordic Noir, inspirované severskými detektivkami a polární nocí. Černá barva totiž dovolila našim skvělým dárkům k předplatnému naplno zazářit!

A takhle to vypadalo, když bylo všechno na svém místě. Desky jsme natírali černou vodou ředitelnou barvou a na drobnosti a dekorace na policích jsme použili barvu ve spreji značky Montana. Sprejovala polovina redakce!

A takhle to vypadalo, když bylo všechno na svém místě. Desky jsme natírali černou vodou ředitelnou barvou a na drobnosti a dekorace na policích jsme použili barvu ve spreji značky Montana. Sprejovala polovina redakce! Za půjčení policového systému String děkujeme Soně Malinové, skvělé designérce, bez jejíž pomoci by nebyl náš stánek tak vysoce stylový. Díky, Soňo! 

Jednobarevného zátiší docílíte snadno s použitím barvy ve spreji.

Jednobarevného zátiší docílíte snadno s použitím barvy ve spreji. Ty od značky Montana jsou velmi kryvé, dobře se s nimi pracuje, nestékají a vytvářejí krásný saténový povrch. Zkuste si proměnit třeba okoukanou dekoraci!

O naši takřka uměleckou instalaci byl velký zájem.

O naši takřka uměleckou instalaci byl velký zájem. Lidé si ji nejen fitili, ale také objendávali zvýhodněné předplatné i s dárky. A náš stánek by nebyl kompletní bez firmy Copy General, která nám připravila, jako vždy, perfektní tiskoviny. Dělají i tapety nebo fotoobrazy, takže pokud pořád váháte, co na zeď, podívejte se určitě, co umí!

A jako v severské kriminálce nakonec ze vší šedi a černi postupně vyvstává hlavní postava, až její obrysy nabydou konkrétní tvar, tady ze všech kousků nejvíc vynikla nádherná váza od uznávaného designéra porcelánu a keramiky Romana Šediny. Tahle oslňující kráska teď čeká na jednoho z těch, kteří se do našeho příběhu zapojili, nebo ještě mohou zapojit! 

Sledujte dobře naše webové stránky, kde se už tento týden objeví článek s malým překvapením! 

A teď už se podívejte, jak náš produkční Filip dokázal za minutku postavit naši černou parádu:

Související články

Móda
Tanečnice Veronika Lálová radí: Jak nosit výrazné barvy a vzory během léta 2024

Tanečnice Veronika Lálová radí: Jak nosit výrazné barvy a vzory během léta 2024

Dům
Minidomek v Jižních Čechách slouží pro útěk před ruchem města

Minidomek v Jižních Čechách slouží pro útěk před ruchem města

Zábava
Kvíz: Herečka Tatiana Dyková slaví narozeniny. Zjistěte, jak dobře znáte její filmové role

Kvíz: Herečka Tatiana Dyková slaví narozeniny. Zjistěte, jak dobře znáte její filmové role

Poradna
Renovace dřeva krok za krokem: Snadno a za pár korun mu vrátíte ztracenou krásu

Renovace dřeva krok za krokem: Snadno a za pár korun mu vrátíte ztracenou krásu