Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Lidé a místa

Elegantní vánoční interiér v tlumených tónech

Info ikona
Vánoční interier

Jestli nepatříte mezi milovníky divokých vánočních dekorací ve výrazných barvách, ale dáváte spíš přednost jednoduché eleganci a přírodním materiálům, budete z tohoto interiéru nadšení.

Terezie Benoni | 9. 12. 2023

Zveme vás na vánoční návštěvu do texaského Austinu. Americká domácnost nemusí být pouze červeno zelená. Anastasia Casey svou vášeň pro interiérový design povýšila z koníčku také na své zaměstnání a založila The Identité Collective. Komunitu, která se zabývá jak designem, tak řemeslnou výrobou. Její domov je ukázkou vytříbeného vkusu, který nespí ani o vánočních svátcích. Svůj moderní domek zařídila v jednoduchém skandinávském stylu, který dbá na čisté linie, pečlivě vybrané materiály a citlivý výběr barevného spektra.

Galerie: Vánoční dům v texaském Austinu
Mohlo by se vám líbit

Dřevo na všechny způsoby

Přízemí domu je jeden velký obytný prostor. Je tu veliký obývací pokoj s krbem, posezením a knihovnou. Kuchyň je schovaná za barovým pultem, který ji odděluje od jídelní části. Po schodech vejdete do prvního patra, kde jsou ložnice a koupelny. V přízemí je jako podlahová krytina netradičně zvolené tmavé lakované dřevo. To je v kontrastu se světlými stěnami, nábytkem i dřevěným obkladem. Také kuchyňská linka se drží neutrálních tónů. Skříňky jsou světlé s šedozeleným nádechem, doplněné o mramorovou pracovní desku a zlaté kování. Vánoční výzdoba je v tomto domě zvolená velmi citlivě. Veškeré dekorace jsou z přírodních materiálů, občas doplněné o stuhu nebo drobnou ozdobu. Nechybí veliké množství věnců, klasický stromek a dostatek svíček.
 

Mohlo by se vám líbit

Zdroj: The Nordroom, thenordroom.com, styling Anastasie Casey, foto Madeline Harper

Zdroj článku