Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Inspirace

Novinka ze světa designu: zcela voděodolná podlaha

Info ikona
Novinka ze světa designu: Belgický Quick-Step

Nová podlahová krytina může být začátkem inovativního „faceliftu“ vašeho domova, a dobrá zpráva je, že její instalaci zvládne úplně každý! Snadno instalovatelná a zcela voděodolná podlaha Quick-Step Alpha Vinyl se navíc hodí do každého interiéru, a to včetně kuchyní a koupelen.

Promotion | 10. 02. 2021

Nostalgické duše by si vinyl mohly spojit s vintage interiéry z umakartu ze sedmdesátých let, ale tým výzkumu a vývoje belgické společnosti Quick-Step je vše, je ne zaseknutý v minulosti. Tým vývojářů Quick-Stepu se nechal inspirovat přírodou a přišel s technologií, která umožňuje nechat barvu dekoru „natéct“ i do spár, takže podlaha vypadá ještě realističtěji. Navíc jí matná vrchní vrstva poskytuje nadmíru autentický vzhled.
 

Info ikona
Novinka ze světa designu: Belgický Quick-Step

Jednoduchá instalace

DIY není úplně váš šálek kávy? Žádný problém. Instalace Alpha Vinylu je jako dětská hra – stačí zakliknout, a je hotovo. Kromě toho lze Alpha Vinyl instalovat na jakýkoliv povrch, ať už je rovný nebo ne. Ve většině případů tak nemusíte ztrácet čas odstraňováním dlaždic nebo vyrovnáváním nerovných povrchů. Jediné, s čím si můžete dělat starosti, je to, které místnosti chcete dát nový vzhled. A dobrou zprávou je, že Alpha Vinyl je jediná vinylová podlaha, která je vodotěsná. Přes klouby nemůže pronikat žádná voda a vlhkost a plísně nemají šanci. Díky vodotěsnému zaklikávacímu systému a vodoodpudivému povlaku na spojích je Alpha Vinyl vhodný do místností, kde se manipuluje s vodou, jako jsou koupelny a kuchyně. Kromě toho je ideální podlahou do frekventovaných prostor. Alpha Vinyl totiž nejen pohltí zvuk, ale také náraz, když něco upustíte. Ani těžké předměty na něm nezanechají stopy, vrchní vrstva je odolná proti nárazu i poškrábání a kromě toho se snadno udržuje. S Alpha Vinylem si můžete užít krásnou podlahu, která je příjemná na dotek a velmi nenáročná na údržbu. “

Info ikona
Novinka ze světa designu: Belgický Quick-Step

Inspirace přírodou

Designéři Quick-Stepu se nechali inspirovat nejen přírodou, ale také světovými trendy v oblasti životního stylu. V duchu sloganu „méně je více“ vyvinuli neutrální dekory v široké škále odstínů od hřejivých zemitých po světlé prémiové dřevo. Z bohaté nabídky si můžete vybrat dekor v souladu se svými preferencemi a nakombinovat jej například s veselými barvami, které dodají vašemu interiéru hravý nádech. Nebo jste fanouškem minimalistického designu? V tom případě můžete vybírat například mezi vzhledem betonu, mramoru nebo břidlice.

Info ikona
Novinka ze světa designu: Belgický Quick-Step