Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Štěstěnou milovaný Čech. Potkala ho už druhá výhra v loterii

Info ikona
Štěstěnou milovaný Čech. Potkala ho už druhá výhra v loterii

Pořádně bujarou oslavu si před nějakým časem s přáteli užil starší Čech a měl k tomu doslova milionové důvody. Jeho oblíbená Sportka mu nadělila už druhou loterní výhru a o žádné drobné rozhodně nešlo. Naše královna mezi číselnými hrami staršímu muži přiřkla částku 8 772 813 Kč.

Promotion | 29. 07. 2020

Jak senior řekl při návštěvě budovy Sazky, kde se s ním domlouvali o podrobnostech předání peněz, tikety si začal kupovat zhruba před deseti lety. To sice není žádná dlouhá doba, on se ale rozhodl jít do sázení s pořádnou vervou a odhodláním.

„Losování nevynechávám.“

„Nevzpomínám si, že bych vynechal nějaké slosování,“ řekl nám usměvavý Čech. „Tikety si obvykle kupuji v trafice a abych tam nemusel chodit několikrát týdně, vždy si předplatím několik losování dopředu,“ prozradil nám muž svoji hráčskou taktiku. Předplatné hned na tři slosování naráz zvolil i tentokrát, k milionovému štěstí ale stačilo už to první, které probíhalo ve středu. „Měl jsem po sportovních zprávách puštěnou televizi, ostatně jako častokrát, losování Sportky sleduji poměrně pravidelně,“ konstatoval výherce. „A když moje oblíbená moderátorka Petra Slancová oznamovala skoro 9 milionů ve druhém tahu, celkem mě zahřálo u srdce, že mám vsazeno i já.“

Výhru oznámila fanfára terminálu

Muž proto na nic nečekal a hned druhý den opět vyrazil do trafiky, aby mu jeho tiket zkontrolovali. A právě tady pak přišel šok! Nejdřív začala z terminálu hrát fanfára, a pak prý prodavačka úplně oněměla. Takhle krásnou výhru totiž ještě nikdy neoznamovala. Výherce svému štěstí nechtěl zpočátku věřit, a tak prý ženu donutil, aby tiket projela terminálem ještě několikrát. Výsledek byl ale pořád stejný, a tak se s novým životem loterního milionáře, do kterého právě vstoupil, začal senior postupně smiřovat. O tom, že ve Sportce trefil miliony, řekl svým přátelům, se kterými výhru také oslavil. A hned, jak odcházel z trafiky, začal také přemýšlet, co si za peníze koupí. Rozhodování bylo ale prý úplně jednoduché.

Přečtěte si také: Ústecko slaví. Díky tajemné schovávačce získal senior ve Sportce přes 6 milionů

Nové bydlení i auto

„Už dlouho se toužím přestěhovat do lepšího bydlení, a tohle přání se mi teď díky Sportce splní,“ usmívá se starší Čech. A dodává, že se už začal dívat po nabídkách volných nemovitostí. Jak dále řekl, peníze mu splní ještě jedno přání, a to je nákup nového auta značky Peugeot. Nic jiného ale na svém životě měnit nehodlá. Nemyslí si, že by ho skoro devítimilionová výhra mohla změnit a ani do práce chodit nepřestane. Stejně jako bude dál pravidelně sázet. „Jak už jsem říkal, v minulosti jsem nevynechal žádné slosování a nevynechám ho ani do budoucnosti,“ říkal při loučení pevným hlasem nový český loterní milionář.

Vyhrajte ve Sportce jackpot i vy

„Moje věrnost Sportce se mi vyplatila už před lety, kdy jsem vyhrál asi 20 tisíc, a teď jsem díky ní bohatší o dalších 9 milionů. Pokud to takhle půjde dál, tak se za nějakou dobu můžu těšit třeba na ještě krásnější výhru,“ rozloučil se s námi s šibalským úsměvem muž.

Sportku si můžete vsadit i online zde.