Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Útulný a stylový domov od podlahy

Info ikona
Útulný a stylový domov od podlahy

Nemuset se nikomu zodpovídat, co a jak děláme, moci si zvolit oděv podle toho, jak se cítíme, vnímat krásu kolem sebe. Teď, v období „C-19“, kdy doma všichni trávíme daleko více času než obvykle, jsou nároky na příjemné pocity spojené s domovem o to větší. Jak je umocnit? Nejlepší je začít přímo od podlahy.

Promotion | 26. 02. 2021

Podlaha příjemná na dotek, sen každého milovníka chůze naboso. Víme, že v tomto případě asi nic nenahradí skutečné dřevo. Nebo tomu tak není? Pravda je taková, že pokud se doma chceme procházet po podlaze tak, aby nám to bylo co nejpříjemnější, dnešní doba a technologie nabízejí dokonce několik možností.  

Elegance i praktičnost v jednom

Belgický výrobce Quick-Step přišel s kolekcí laminátových podlah, kterou nazval Signature.  Ta je oblíbená jak pro své praktické vlastnosti – tyto podlahy jsou příjemné na dotek a vynikají svou odolností proti poškrábání, skvrnám, a dokonce i vlhkosti na povrchu; tak pro ty estetické – jejich vzhled je téměř k nerozeznání od skutečného dřeva. Díky zaklikávacímu systému Uniclic je kolekce velmi jednoduchá na instalaci. 

Info ikona
Útulný a stylový domov od podlahy

 

Přirozeně krásná podlaha

Pokud toužíte po materiálu vyloženě přírodním, znamená to sice o něco větší investici, ale  na druhou stranu zase dlouhodobou. U dřevěných podlah se navíc stejně jako u archivních vín říká, že nestárnou, ale zrají. Quick-Step současně přišel s unikátní ochranou povrchu, takže se nemusíte bát, že se podlaha brzy zničí. „Díky povrchové technologii Wood for life jsou naše dřevěné podlahy daleko odolnější, než tomu bylo dříve, a také se snáze čistí. Vydrží nám déle krásné a ani se tolik nenadřeme,” uvedla Joyce Van Waeleghem, šéfdesignérka společnosti Quick-Step (Unilin). 

Info ikona
Útulný a stylový domov od podlahy

 

Neodolatelně příjemné na došlap

Kdo by nemiloval vyhřátou podlahu. S podlahovým vytápěním si tento zážitek můžete dopřát každý den. Je to ekonomické, ekologické, a můžete jej nainstalovat pod laminátové, vinylové, a dokonce i dřevěné podlahy.  Nejlépe vedou teplo vinylové podlahy, ale i krytiny z laminátu a dřeva nabízejí hospodárná řešení. 

Výběr podlahy z tepla domova 

Teď už jen, jaký dekor vybrat? Inspirujte se na www.quick-step.cz. Z pohodlí svého domova můžete vyzkoušet také aplikaci RoomViewer, do které jednoduše nahrajete fotografie svého interiéru, a hned vidíte, jak by ten který dekor vypadal u vás doma