Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Využijte velké slevy na pohodlné sedací soupravy Natuzzi Italia

Info ikona
Využijte velké slevy na pohodlné sedací soupravy Natuzzi Italia

Letos jsme víc doma, než bychom si možná přáli. Zpříjemněte si tento čas a vytvořte si skutečně pohodlné posezení. Využijte společně strávený čas s rodinou k relaxaci na pohovce nebo křeslu od Natuzzi Italia a zároveň využijte výrazné slevy.

Promotion | 1. 12. 2020

Italské sedací soupravy Natuzzi Italia patří ke špičce na světovém trhu. Vynikají pohodlím a bezpochyby oceníte výškově stavitelné podhlavníky nebo podnožky. Nabízeny jsou v nejrůznějších typech látkových nebo kožených čalounění. Nábytek Natuzzi Italia se stal na celém světě synonymem kvality, preciznosti a stylu. Luxusní nábytek naleznete pouze v obchodech s logem Natuzzi Italia v Praze, Brně. Kožené sedací soupravy, které jsou nosnou linií této značky, jsou mimořádně pohodlné, nápadité a propracované do posledního detailu.

 

Pohovky a křesla v provedení kůže i látka jsou nabízeny ve více než 200 barevných provedení s několika typy podnoží. Dále můžete vybírat z ucelené řady nábytku, koberců, lamp, stolů a bytových dekorací tak, abyste ze současného designu získali kompletní vybavení do vašeho interiéru. Nyní můžete využít slevy na vybrané modely, které jsou nachystané k okamžitému dodání. Jedná se o 5 pohovek (Cult, Diesis, Notturno, Plié a Quadro) a 1 křeslo Re-VIVE Quilted. 
 

Galerie: Pohovky a křesla Natuzzi Italia