Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Novinky

Během Shopping Fever nakupujte pohodlně z domova

Slevové nabídky Shopping fever se totiž nevztahují pouze na kamenné prodejny, ale i na e-shopy.

Využijte nákupní akce i z domácí karantény! Slevové nabídky Shopping Fever se totiž nevztahují pouze na kamenné prodejny, ale i na e-shopy. A nákup vám přijde až ke dveřím!

Promotion | 3. 04. 2020

Pojďte si s námi udělat radost! Nic vám nezlepší náladu tak, jako když si svůj domov zútulníte a nazdobíte.  A s tím vám můžeme snadno pomoct! Z bezpečí domova si doslova za pár minut nakoupíte nové bytové doplňky nebo pomocníky k jarnímu úklidu a to s výraznou slevou během Shopping Fever ve dnech 17. -19.4..

Slevové nabídky Shopping fever se totiž nevztahují pouze na kamenné prodejny, ale i na e-shopy.

Nakupujte z klidu a bezpečí domova a zboží vám přijde až ke dveřím. 
 

Vše na jednom místě

Jedna z největších slevových akcí Shopping Fever se nezalekne ani šířící se pandemie, protože nabízí přes 120 výhodných nabídek do českých a slovenských e-shopů se slevou 20 až 50%. Zajímavé nabídky pro vás připravily například e-shopy Datart, Le Patio, Candlemania, Dormeo, Homeville, I-living.cz, Tescoma, nebo Bella Rose. 

Kvalitní svítidla a promyšlený „světelný design" interiérů jsou v dnešní době stále více důležité.

Kvalitní svítidla a promyšlený „světelný design" interiérů jsou v dnešní době stále více důležité. Proto Le Patio nabízí svítidla různých typů – od závěsných přes stojací, stolní až nástěnné. Vybrat si můžete z více jak desítky autorských i designérských značek z celého světa. 

Aplikace plná slev

Do nejmenších detailů vyladěná mobilní aplikace Shopping Fever vám poskytne maximální množství informací a pomůže vám vybrat nejzajímavější akce i nejvýhodnější slevy. Jak na to? Stáhněte si do svého chytrého telefonu (Android nebo iOS) aplikaci Shopping fever. Pomocí unikátního kódu, který najdete hned na první stránce slevových nabídek, budete mít možnost aplikaci odemknout a zobrazí se vám nabídky všech e-shopů. Tak šťastný lov!

Poskytne vám přehled o slevách, adresách a otevírací době jednotlivých obchodů.

Aplikace vám poskytne vám přehled o slevách a navíc si můžete za 110 Kč zakoupit elektronické kupony a uplatnit je přímo v aplikaci. 
 

Marianne Bydlení přímo ve vaší schránce s poštovným zdarma

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

Květnové Marianne Bydlení