Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

5 tipů, jak na zimní vrstvení

Info ikona
Zimní vrstvení

Jak zůstat v teple a zároveň vypadat stylově je otázka, kterou si klademe každou zimu. My pro vás teď máme tipy na pět kousků, které vám ve vymýšlení vrstvených zimních outfitů pomohou.

Eliška Vrbová | 19. 11. 2020

1. Punčochy

Jakmile se ochladí, začínáme mít pocit, že musíme nosit už jenom kalhoty, protože v sukních a šatech nám bude zima. Ale tak to být nemusí! Se správnými punčochami nemusíte sukně a šaty ukládat hluboko do skříně. Dnes už se v obchodech dají snadno sehnat i termo punčochy ze silnějšího materiálu, nebo dokonce s kožíškem na vnitřní straně! V kombinaci s kozačkami si na vás zima jen tak nepřijde.

Info ikona
Thights

2. Rolák

Vlněný svetr s rolákem je stálicí našeho zimního šatníku, ale vlastníte i roláky ze slabších materiálů, jako je například viskóza? Ty se totiž v zimě náramně hodí k vrstvení s oblíbenými košilemi, blůzami či topy, které byste jinak schovávala pod svetrem nebo ze skříně vůbec nevytáhla. Takhle pod ně stačí obléct rolák a stylový zimní outfit je na světě.

Info ikona
Rollneck

3. Šála

Velká barevná šála dokáže s outfitem vykouzlit divy. Dá se nosit jen volně přehozená přes kabát, omotaná kolem krku nebo přepásaná páskem ve stylu ponča. V ne tak mrazivých dnech můžete šálu nosit i namísto kabátu jen v kombinaci se svetrem. Možností je spoustu!

Info ikona
Scarf

4. Mikina

Možná netušíte, že mikinu můžete nosit i v případě, že nejste zrovna milovnicí sportovního stylu. Mikina s kapucou se totiž dá překvapivě dobře kombinovat i s klasickým kabátem a funguje pak víceméně jako rolák a šála v jednom. Krk budete mít v teple a další stylovou zimní možnost outfitu máte v záloze.

Info ikona
Hoodie

5. Péřová bunda

Kromě vlněného kabátu nám v zimní garderobě nesmí chybět péřová bunda. Ta má výhodu, že pod ní můžete obléct prakticky cokoliv, většinu času ji stejně budete mít zapnutou. Pokud už chcete svoji péřovou krásku vytáhnout, i když zatím nemrzne, klidně pod ní vezměte jen tílko nebo šaty bez rukávů. Jestliže je bunda skutečně vyplněná pravým peřím, zahřeje vás dostatečně.

Info ikona
puffer jacket