Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Bílé tenisky jako základ botníku pro letošní jaro a léto

Info ikona
Boty

V ranních hodinách chladno, odpoledne teplo. O pozornost se opět přihlásily teploty, které nám výběr vhodného outfitu neulehčují. Na druhou stranu přesně v takových dnech můžeme bez rozpaků sáhnout po bílých teniskách – základním kousku našeho botníku, který nás podrží nejen během jarních měsíců.

Všichni se nemůžeme dočkat chvíle, kdy konečně obujeme sandálky nebo pantofle. Do té doby ale můžeme v botníku udělat prostor pro bílé tenisky. Nadčasové boty, které lze kombinovat nejen se sportovnějšími outfity, ale také s kalhotovým kostýmkem nebo jarními šaty, totiž bezesporu patří k základním kouskům botníku.

Nebojte se experimentovat

Už dávno odzvonilo dobám, kdy jsme bílé tenisky nosily pouze ke sportovním outfitům. Módě aktuálně vládne pohodlí, a tak už je naprosto samozřejmé, že bílé tenisky bez ostychu obujeme k letním šatům, sukním, šortkám nebo třeba kalhotovému kostýmku. Díky tomu se z tenisek stala perfektní obuv do proměnlivých jarních dnů, kdy během rána „mrzneme“ a odpoledne svlékáme jednu vrstvu oblečení za druhou. Jak už jsme zmiňovali, obrovskou výhodou tenisek je jejich pohodlí. Pokud tedy víte, že máte před sebou náročný den plný pochůzek, pak vsaďte právě na tento typ obuvi.

Mohlo by se vám líbit

Na pohodlí záleží

A jaké tenisky vybrat? Ani v tomto ohledu nepanují žádná pravidla. V obchodem objevíte jak velmi sportovní bílé tenisky s vyšší podrážkou, tak i jejich minimalističtější sourozence. Následně je tedy především na vás, jaký typ bílých tenisek odráží váš vkus i přístup k módě. V každém případě ale platí, že při výběru tenisek je zásadní jejich pohodlí. Zkoušejte, zkoušejte a zkoušeje dokud neobjevíte ty pravé bílé tenisky, ve kterých si dokážete představit strávit celý den. A pokud stále nevíte, jak bílé tenisky kombinovat, prohlédněte si naší galerii, kde najdete mnoho inspirace.

Jak kombinovat bílé tenisky
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku