Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Víme, kam vyrazit pro stylové jarní šaty

Info ikona
šaty

Dlouhé, krátké, s květinami i jednobarevné. Z obchodů i e-shopů na nás vykukují krásné šaty, které jsou příslibem jarních teplot. I když ručička teploměru stále neukazuje magických dvacet stupňů, není od věci se na příjemné teploty připravit. Inspirujte se výběrem našich jarních šatů, které nezruinují vaši peněženku.

Mohlo by se vám líbit

Kdo říkal, že stylové jarní šaty nekoupíte do 1500 Kč? Za květinovým vzorem vyrazte například do obchodu H&M, kde mnoho jarních šatů koupíte pod tisícovku. O pozornost si obzvláště říkají dlouhé šaty s modrým potiskem, světle zelené zavinovací šaty nebo šaty v midi délce s jemnými květy. Pokud jarní šatník vyzbrojíte těmito kousky, nebudete litovat. Cenově dostupné šaty najdete také v Orsay, kde kromě šatů s květy objevíte také mnoho jednobarevných kousků. Pokud hledáte šaty, které nikdy nevyjdou z módy, pak se poohlédněte po tričkových a košilových šatech. Za přijatelnou cenu je najdete třeba v obchodě Marks & Spencer.

Jarní šaty do 1500 Kč

Každý z nás si občas potřebuje udělat materiální radost. A tak jsme pro vás vybrali také zajímavé jarní šaty, na jejichž cenovce nejčastěji objevíte částku 1700 Kč. Výhodou dražších šatů je bezesporu kvalitní materiál a propracovanost. Připravte se tedy na to, že vám v šatníku vydrží léta a dost možná je po vás zdědí dcera nebo vnučka. K nadčasovým kouskům patří jednobarevné šaty na ramínka, které seženete například v s.Oliver. Jak už jsme zmiňovali, v šatníku by vám neměly chybět ani košilové šaty, po kterých se podívejte u značky GAP. A naprostou sázkou na jistotu jsou zavinovací šaty. Už jste viděli světle žluté zavinovací šaty od Marc O‘Polo?

Jarní šaty nad 1500 Kč
Mohlo by se vám líbit
Zdroj článku