Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Celebrity a jejich tenisky

Kolaborace značek s celebritami je známá věc. Kdo se v tom ale má vyznat? Pojďme si udělat pořádek alespoň v tom, kdo navrhuje tenisky pro koho.

Karin Dimitrovová | 19. 01. 2017
foto: Getty images
Rihanna
Zpěvačka spolupracuje se značkou Puma. Navrhla pro ně tenisku, která kombinuje svršek tradičního modelu značky a podrážku, která je charakteristická pro obuv zvanou creepers. Rihanna chtěla přijít s něčím nepředvídatelným a povedlo se, teniska se stala celosvětovým hitem.
puma fenty creeper burgundyvelvet
 
Kanye West
Tvoří se značkou adidas a pravidelně vydává tenisky s názvem Yeezy. O úspěchu jeho teniskové kolekce svědčí fakt, že se na jeho nový výtvor čekají i několikadenní fronty.
 
kenya west yeezy 
 
Pharell Williams
Hravé kolekce navrhuje pod záštitou značky adidas. Nejnovější kolekce JACQUARD Pack 2.0 obsahuje krom tenisek i batoh a jejím ústředním motivem se staly květiny s lehce archaickým nádechem. 
 
adidas Originals PHARRELL WILLIAMS
 
Kendrick Lamar
Americký rapper tvoří pod křídly společnosti Reebok a má za sebou už několik kolekcí. Ta nejnovější odhalila model s názvem Reebok Club C a má černobílý svršek. Ten je inspirován jeho vírou v to, že černá a bílá přece mohou existovat společně. Myšleno jak u lidí, tak bot.
 
Kendrick Lamar
 
Většinu tenisek seženete v pražské prodejně Footshop nebo na webu www.footshop.cz/cs
 
My tenisky milujeme a ani nemusí být navržené celebritami. Mrkněte se na naše úlovky: