Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Co se nosilo v ulicích Paříže během fashion weeku?

Info ikona
Fashion week

Pařížský týden módy je sice u konce, ale to rozhodně není důvod k pláči. V ulicích Paříže jsme totiž zahlédli zajímavé outfity, ze kterých můžeme čerpat inspiraci pro celý nadcházející podzim.

„Barvy vládnou světu,“ chceme zvolat při pohledu na fotografie street stylu z pařížského fashion weeku. Jindy neutrálně zbarvená metropole Francie se během týdne módy doslova rozzářila, a tak jsme se mohli kochat barevnými zimními kabáty, celozelnými outfity, oversized saky výrazných barev nebo klasickými tvídovými saky. V jistém oslabení potom byly outfity složené z kousků v černé nebo šedé barvě. Zdá se, že tentokrát chtějí Francouzky dát světu jasnou zprávu o tom, že barvy jsou v následující sezoně must-have!

A podobný must-have jsou také malé kabelky, které opět hrály během pařížského fashion weeku prim! Nejde ale jenom o ikonickou, a také velmi titěrnou, kabelku od francouzského návrháře Simona Porte Jacquemuse. O slovo se hlásí také mini verze kabelky Kelly od Hermès nebo roztomilá malé kabelka Chanel či Prada. Zapomenout nelze ani na obuv! I v tomto ohledu se Francouzky nebály nevšedních barev, a tak si můžete povšimnout třeba světle zelených kozaček, které vypadají skvěle v kombinaci s krátkou sukní.

Nejzajímavější outfity z pařížského týdne módy najdete v naší galerii.

Inspirace z ulic Paříže
Mohlo by se vám líbit