Přejít k hlavnímu obsahu
Móda

EVOLUCE STYLU: 3 nejúspěšnější módní blogerky světa – jak vypadaly kdysi a jak dnes?

Módních blogů je v dnešní době nepřeberné množství, jen z některých blogerek a youtuberek se však stávají celebrity. Pojďme se podívat na špičku světové blogerské scény, tedy ty, které se na vrcholu drží už několik let a za tuto dobu nejen že dokázaly inspirovat miliony fanoušků, ale samy prošly výraznou proměnou stylu. Vybrali jsme pro vás tři: Chiaru Ferragni, Aimee Song a Rumi Neely.

Eliška Vrbová | 9. 10. 2016
Chiara Ferragni, The Blond Salad
Svůj blog si tato devětadvacetiletá módní ikona původem z Itálie založila v roce 2009. Od té doby se stala nejen veleúspěšnou blogerkou, ale také vytvořila vlastní kolekci bot, nesčetněkrát se objevila na titulních stranách největších módních časopisů a mnohokrát obletěla svět kvůli spolupracím s těmi nejluxusnějšími módními domy. Pokud vás spíš zajímají čísla, na Instagramu ji sleduje 6,8 milionů lidí, na Facebooku se její stránka líbí 1,2 milionu lidí, její tým tvoří 16 pracovníků a za minulý rok si vydělala více než 10 milionů dolarů. Chiara nyní žije v Los Angeles a v nejbližší době plánuje otevřít svůj vlastní butik v Miláně.
 
 
Aimee Song, Song of Style 
Autorka blogu Song of Style žije stejně jako Chiara Ferragni v Los Angeles. Její blog není však pouze o módě, ale také o designu interiérů, protože právě to je její skutečnou profesí. Kromě blogu má i svůj kanál na Youtube s 84,5 tisíci odběrateli, kde najdete vlogy z cest, make-up tutorialy nebo různá „how to wear“ videa. Nedávno také napsala knihu Capture Your Style o tom, jak si vytvořit skutečně působivý profil na Instagramu. Aimee o tom musí něco vědět, protože na jejím Instagramu má 4 miliony sledujících.
 
 
Rumi Neely, Fashion Toast 
Rumi byla vůbec první z této trojice, které se podařilo příspěvky plnými fotek ve značkovém oblečení s modelkovskými pózami ovlivnit tolik mladých dívek a žen. Svůj blog Fashion Toast totiž založila už v roce 2007 a tehdy ještě mnoho lidí netušilo, jak velký se z podobných módních blogů stane byznys. Podobně jako Chiara Ferragni i Rumi vytvořila svoji vlastní značku oblečení Are You Am I, která naprosto přesně odráží její současný styl.