Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

INSPIRACE: Jak celebrity nosí výrazné náušnice

Podle modelů, které se objevily na týdnech módy pro jaro a léto příštího roku, budou velké výrazné náušnice absolutním trendem. To ale neznamená, že je nemůžete začít nosit už teď, zvlášť když se blíží období večírků a plesů. A jak nosí výrazné náušnice celebrity?

Eliška Vrbová | 5. 12. 2016
Dny decentních a nenápadných perliček a pecek jsou nyní dávno pryč. Teď přišly na řadu velké výrazné visací náušnice v lustrovém stylu. Obrovské náušnice s motivem listů, které se objevily na show Mary Katrantzou, nebo dlouhé až na ramena splývající náušnice od Oscara de la Renty, a dokonce i náušnice z bižuterie od Moschino naznačují, že následující sezóna bude celá o tom, jak máte ozdobené své uši.
 
Kdo samozřejmě nikdy nemůže být s trendy pozadu, jsou celebrity. Vybrali jsme ty nejlepší náušnicové trendy od diamantů Nirav Modi na uších Rosie Huntington-Whiteley až po šperky Beyoncé oblečené při příležitosti plesu v Metropolitní opeře.
 
Takové náušnice se nemusíte bát obléct na jakoukoliv předvánoční party, oslavu Silvestra, či společenskou událost v podobě plesu. Jako oživení jednoduchého outfitu budou fungovat dokonale. Inspirujte se od celebrit v galerii.