Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

Módní značka, která usnadňuje nositelkám svých kousků (post) pandemický život

Info ikona
Marella

Covidová doba změnila naše životy zcela zásadním, a možná nevratným způsobem. A protože Marella stála vždy po boku svých zákaznic, každodenní situace v náročném období se jim pokouší usnadnit svými nejnovějšími kolekcemi.

Promotion | 22. 11. 2021

Vše začíná již od barevné škály kolekce svrchních oděvů pro sezonu podzim – zima 2021 a jejích konejšivých tónů — od velbloudí, bílé a černé až po odstíny listů. Také střihy jsou velmi rozmanité: objevují se dlouhé, ty, které postavu obepínají, ale i krátké. Touhu užít si den na čerstvém vzduchu proměňují v realitu krepdešínové šaty. A důležitá je samozřejmě i funkčnost a praktičnost.

Hřejivé kousky

A protože venkovní teploty nezardržitelně klesají, je nejvyšší čas zachumlat se do pleteniny s měkkými copánky nebo do přepásaných kardiganů. Je libo raději byznys nebo sváteční look? Oblékněte romantickou blůzku s lurexovou přízí a kanýry. Tip: Nosí se spolu s kalhotami s koženým efektem a dlouhým kabátem. Košile s geometrickým potiskem zase báječně pasuje ke kostýmu s kostkovaným vzorem z recyklované látky.

Info ikona
Marella

Variace na pohodlí

Po dlouhých měsících, kdy se vše točilo kolem domácího oblečení, si ženy vybraly pohodlí — kalhoty s pěti kapsami. Širší nabídka značky však uspokojí jakoukoliv potřebu. Od střihu boot-cut po ty s vysokými manžetami, od super strečového skinny přes slim až po vylepšený boyfriend, méně plandavý a více vypasovaný.

Info ikona
Marella

Kabelka, která je součástí efektivního šatníku

Například kabelka Marella Bag je v kolekci zastoupena v provedení z různých materiálů a tvarech tak, aby pomohla vytvořit šatník, který efektivně propojuje zásady praktičnosti a znalosti bontonu.

Info ikona
Marella

Když kolekce nepodléhají sezonnosti

Cíl zjednodušování dámských šatníků potvrzuje řada Marella Art.365 i kolekce Marella Monochrome. Marella Art.365 nepodléhá sezonnosti. Skládá se z oděvů navržených k nošení 24 hodin denně, a to pro jakoukoliv příležitost. Hlavní předností je nemačkavost a možnost luxusní kousky prát snadno doma.

Potisky pro sezonu podzim/zima 2021 pocházejí z dílny italské návrhářky Eleny Salmistraro, která pro značku vytvořila dva vzory inspirované světem hudby: nezaměnitelnou černou a bílou a novou barevnou paletu jasných či utlumených tónů. Více info najdete na webových stránkách nebo přímo v butiku na adrese: Železná 22, Praha 1, kde je značka Marella k dostání. Máte instragram? Pak můžete nejžhavější novinky sledovat na @maxpraga_cz.

Info ikona
Marella