Přejít k hlavnímu obsahu
Marianne Bydlení Objednat >
Marianne Venkov & styl Objednat >
Móda

SJ Parker lituje toho, jaké šaty si oblékla na svatbu, dnes by vybírala jinak

Fanynky seriálu Sex ve městě, které rády hledají podobnosti mezi Carrie a její představitelkou SJ Parker, mají další důvod ke srovnávání. Herečka se totiž přiznala, že lituje volby svých svatebních šatů, respektive toho, že se oblékla do prvních, které jí přišly pod ruku. Což je podobný přístup, jaký volila i Carrie – jen si vzpomeňte, v čem se původně chtěla vdávat!

Ivona Šouralová | 11. 10. 2016
„Připadalo mi hloupé trávit jakýkoli čas sháněním těch pravých svatebních šatů. Takže jsem nakráčela do svého oblíbeného butiku a sáhla po tom, co měli zrovna na štendru. Dnes bych to určitě udělala jinak,“ prozradila Sarah v talk show Andyho Cohena Watch What Happens Live. V roce 1997 se totiž vdávala za svého partnera Matthewa Brodericka v těchto černých šatech.
15 Iconic Wedding DressesI když by dnes Sarah vybírala své svatební šaty pečlivěji a dost možná by šla raději do bílé barvy, neznamená to, že na černé šaty úplně zanevřela – právě naopak. Včera uvedla na trh svou první kolekci LBD neboli malých černých šatů. První odhalené šaty z této kolekce, která se celá představí na jaře 2017, se jmenují Title, a ačkoli jsou celé černé, střihem nápadně připomínají model, který má na sobě Carrie v úvodní znělce Sexu ve městě (podívejte se na fotografie níže). K mání jsou od včerejška v obchodním domě Bloomingdale's
 
 
Sarah Jessica Parker v šatech Title (2016)
 
 
Sarah coby Carrie Bradshaw ve znělce Sexu ve městě (2008)